Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych użytkowników do logowania się na nowe forum
http://forum.chevroletteampoland.com/



Poprzedni temat «» Następny temat
drżąca maska
Autor Wiadomość
Kolasz 

Model Samochodu: Orlando 1.8 LT benzyna
Dołączył: 03 Kwi 2016
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Poziom: 1
HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 0/9
 0%
Wysłany: 2016-04-03, 22:53   drżąca maska

Witam Szanownych Forumowiczów!
Na początku chciałbym się przedstawić - to mój pierwszy post, jestem nabywcą czarnego Orlando z 2011 roku, 1.8 LT+ bez gazu, jestem drugim właścicielem, autko mam jak nowe, po 2 tygodniach jazdy, z zakupu jestem bardzo zadowolony. Mam do Was pytanko o przednią klapę - mianowicie podczas szybszej jazdy widać, że blacha lekko drży, sprawdziłem podczas postoju - na zatrzaśniętej prawidłowo klapie wyczuwalny jest delikatny luz - da się ją odrobinę unieść - jakieś 3-4 mm, całość nie sprawia wrażenia niebezpieczeństwa, sprawdzałem dość mocno i raczej otwarciem podczas jazdy nie grozi, zatrzask trzyma. Dodam, że auto nie miało żadnej przygody - bardzo dobrze sprawdzone, napraw nie było, zamek też nie jest powyginany. Proszę o informację czy to jest norma (wiem że to normalne w niektórych autach z niższej półki cenowej), czy tak ma być czy może taki luz jest tylko w moim egzemplarzu. Nie chcę sprawdzać w obcych samochodach na ulicy ;) pozdrawiam serdecznie!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: