Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych użytkowników do logowania się na nowe forum
http://forum.chevroletteampoland.com/



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: C77
2013-02-13, 20:15
Roleta baga?nika Orlando
Autor Wiadomość
Janusz Łapiński 
janusz

Model Samochodu: Orlando
Wiek: 68
Dołączył: 28 Sty 2013
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Poziom: 1
HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 1/9
 11%
Wysłany: 2013-02-01, 13:51   Roleta bagażnika Orlando

Witam!
Jestem świeżym użytkownikiem Orlando i początkującym "forumowiczem".Egzemplarz pojazdu ,który udało mi się kupić z bardzo niewielkim przebiegiem pozbawiony jest niestety rolety bagażnika.Nowa roleta w ASO jest nieprzyzwoicie droga(około 1200zł) i trzeba na nią długo czekać .Na Allegro dostępnych jest sporo uźywanych rolet od innych modeli GM.Czy ktoś z Państwa przypadkiem wie czy do Orlando pasowała by roleta z któregoś z nich np.Astry,Captivy,Zafiry czy Insigni.,chodzi o szerokość i sposób mocowania.Dziekuję za ewentualną podpowiedż.
 
     
Jagna 
Jagna

Model Samochodu: Orlando
Wiek: 47
Dołączył: 01 Gru 2013
Posty: 20
Skąd: Knurów
Poziom: 3
HP: 0/44
 0%
MP: 21/21
 100%
EXP: 2/9
 22%
Wysłany: 2013-12-29, 07:34   

Wydaje mi sie ze jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest przymiarka takiej rolety z innego auta co nie jest prosta sprawa( moze wsród znajomych ktoś ma auto z wymienionych przez Ciebie ja taki podobny manewr wykonałem przy pomocy swojego mechanika dał mi znać ze na warsztacie jest auto w którym chciałem porównać pewna cześć i jak chce to mam przyjść i zobaczyć ) lub dokonanie pomiarów takiej rolety samemu z wymienionych modeli choćby u dilera ,albo poprostu zapytać ich czy roleta z innego auta będzie Ci pasować nic nie tracisz.A przy okazji mam pytanie czy taka rolety z Orlando po rozłożeniu foteli trzeciego rzędu mozna zamontować np.za fotelami ( tak jak np.w zafire)czy trzeba ja wyciągnąć żeby nie latała po aucie.
 
     
mario

Model Samochodu: Chevrolet Orlando
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 07 Gru 2011
Posty: 58
Skąd: Kraków
Poziom: 6
HP: 0/104
 0%
MP: 49/49
 100%
EXP: 7/14
 50%
Wysłany: 2013-12-29, 12:00   

Jagna napisał/a:
A przy okazji mam pytanie czy taka rolety z Orlando po rozłożeniu foteli trzeciego rzędu mozna zamontować np.za fotelami

Temat był już wałkowany na tym forum. Użytkownik paulr znalazł najlepsze rozwiązanie.. Tu masz nawet ze zdjęciem:
http://forum.chevrolet.or...er=asc&start=15
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: