Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych użytkowników do logowania się na nowe forum
http://forum.chevroletteampoland.com/

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie o koszt wymiany podzespołów LPG
Autor Wiadomość
Jimix 

Model Samochodu: Chevrolet Epica 2.5 156KM 06.2006r.
Poziom: 1
HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 5/9
 55%
Wysłany: 2016-08-05, 13:53   Pytanie o koszt wymiany podzespołów LPG

Mam instalację, a raczej komputer Ocotec, bo auto było ściągane z Niemiec i chciałbym wymienić trochę rzeczy. Głównie skłania mnie do tego fakt, że czasem mam problem z odpaleniem auta, ale tylko, kiedy jest rozgrzane, bo na zimnym silniku jak żyleta, a jak ciepły to czasami potrafią spaść obroty tuż po uruchomieniu silnika i wtedy dzieją się dwie rzeczy:

1. Albo auto gaśnie, jakby dławiło się.
2. Albo obroty się stabilizują i pracuje normalnie.

Jest to ogólnie bardzo nieregularne i ciężko przewidzieć co to jest. Podejrzewam, że filtry od LPG są zawalone i dlatego. Chciałbym zmienić oprogramowanie sterujące, dać reduktor, może Zavoli i wtryskiwacze, może Barracudy, mam 2 listwy z wtryskami, po 3 sztuki. Dodatkowo wymienić filtry i co tam jeszcze się robi - kalibruje i chyba tyle. Ile to może kosztować?

kamyk119 

Model Samochodu: Chevrolet Epica
Poziom: 2
HP: 0/30
 0%
MP: 14/14
 100%
EXP: 1/8
 12%
Wysłany: 2016-08-20, 08:40   

W poprzedniej Epice instalacja wyłożyła mi się przy 180 tys. Do wymiany poszły wtryski, reduktor, komputer. Do tego filtry, przeróbka wiązki pod nowy komp (KME) i strojenie całości. Został tylko zbiornik i wielozawór. Koszt 2 tys. ale piszesz że masz wtryski więc proporcjonalnie mniej. Z tego co napisałeś wynika że odpalasz ją na gazie??

Odpowiedz do tematu