Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych użytkowników do logowania się na nowe forum
http://forum.chevroletteampoland.com/



Poprzedni temat «» Następny temat
Daewoo Lacetti 1.4 16v 125KM?
Autor Wiadomość
lacetti14 

Model Samochodu: Daewoo Lacetti 1.4 16v
Dołączył: 31 Mar 2016
Posty: 2
Skąd: WLKP
Poziom: 1
HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 1/9
 11%
Wysłany: 2016-03-31, 14:04   Daewoo Lacetti 1.4 16v 125KM?

Witam serdecznie,

Właśnie dołączyłem do waszego grona nabywając Daewoo Lacetti. Choć to nie Chevy to jednak nadal Lacetti ;)

Wypadło na 1.4 16v bo taki właśnie był a cena była realna. Auto sprowadzone ze szwabii, ale sporo do zrobienia, w sumie pierdoły tylko jak wymiana grilla, wymiana lub lakierowanie klamki, uszczelka od miski, naprawienie podświetlania zegarów, wymiana tarcz na coś lepszego bo mam wrażenie że są zwajchowane i umycie tapicerki. Mechanika i blacha jednak wydaje się być w stanie przyzwoitym (a o to głównie się rozchodzi).

Teraz pytanie do szanownego grona :D

1.4 16v mułem nie jest i na miasto jest dla mnie wystarczające, ale... Gdyby było kilka koni więcej to bym się nie pogniewał. Jak na 1.4 i 95 koni to auto miło zaskakuje, fakt cicho nie jest ale mi to nie przeszkadza, a wręcz podoba mi się mruczenie kiedy się kręci go na wyższych obrotach. Mam porównanie z Hondą 1.4is i elastyczności tej co Honda Lacetti nie ma, jest jakby bardziej nie okrzesany :) Ale taka widocznie jego uroda. Gazu nie planuje instalować, godzę się ze spalaniem jakie jest. Na jakimś video z ruskiego YT jest koleś który ponoć dokonał jakiegoś chip tuningu na tym silniku, zbiera mu się to przyzwoicie - ale że jest to tylko video i to bez opisów to moja ocena może być fałszywa.

Wiecie coś może o chip tuningu tego silnika? Czy to w ogóle realne?

Pozdrawiam
 
     
sarmen 
sarmen

Model Samochodu: lacetti 1,4 hb
Dołączył: 21 Kwi 2016
Posty: 4
Skąd: gop
Poziom: 1
HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 3/9
 33%
Wysłany: 2016-04-21, 21:44   

nie wiem czy to ma sens ten silnik 1,4 ma wady więc ja bym sobie darował sam jeżdżę właśnie 1,4 i na gwarancji był robiony potem spokój faktycznie ma trochę mało mocy no ale zależy na co stawiasz moc czy trwałość
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: