Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych użytkowników do logowania się na nowe forum
http://forum.chevroletteampoland.com/



Poprzedni temat «» Następny temat
problem z odpaleniem Aveo 1,4 101KM T255
Autor Wiadomość
domo666 

Model Samochodu: aveo t255
Dołączył: 14 Wrz 2015
Posty: 1
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom: 1
HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 0/9
 0%
  Wysłany: 2015-09-29, 16:00   problem z odpaleniem Aveo 1,4 101KM T255

Witam koledzy. :-)

Całkiem niedawno stałem się posiadaczem Aveo 1,4 101KM T255 HB Wersja LT dlatego miałbym do Was pare pytań...

Aveo ma problem z odpaleniem, mianowicie za pierwszym razem trzeba kręcić rozrusznikiem dobre 5 sekund zanim załapie. Po pierwszym odpaleniu kolejne próby idą od strzału do momentu gdy auto ostygnie trochę( ok poł godzinki) i znów problem się pojawia.
Samochód był podpinany pod komputer i nie wykazało żadnych błędów, świece wymieniłem, filtry też.

Macie jakieś pomysły od czego to może zależeć??

Drugie pytanko kieruję odnośnie obrotów w tej wersji silnikowej. Czy Wam tez odcina zapłon przy 5000 tys obrotów?? U mnie na biegu jałowym w spoczynku obroty dochodzą maksymalnie do 5000 tys i koniec... odcięcie.... zarówno na PB jak i LPG ( Instalacja fabryczna BRC). Zastanawiam się czy jest to normalne skoro skala obrotomierza jest ustawiona do 7000

I trzecie ostatnie pytanie czy do tego modelu mogę założyć oponki 185/65/15 ?? ?
Fabrycznie jest 185/55/15 ale wg kalkulatora zamienników tych wyższych nie można założyć. Miejsca wydaję sie być dość w nadkolach ale wole się doradzić Was czy ktoś może takie zakładał.

Pozdrawiam i dziękuje z góry za odpowiedzi
Marcin
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: