Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych użytkowników do logowania się na nowe forum
http://forum.chevroletteampoland.com/

Poprzedni temat «» Następny temat
Szarpanie na stałych obrotach
Autor Wiadomość
chevaveo
podkarpackie

Model Samochodu: aveo sedan
Poziom: 7
HP: 0/130
 0%
MP: 62/62
 100%
EXP: 1/16
 6%
Wysłany: 2015-12-06, 20:07   

Niema dużo roboty weź przemontuj egr z jego podstawą na uszczelniaczu wysokotemperaturowym i będziesz wiedzieć na czym stoisz. Falowanie to raczej przepływka krokowiec i no i egr. Numer polega na tym że jak masz nieszczelność przed egr to na jałowym ciśnienie będzie niskie ponieważ egr jest otwarty a jak dodasz gazu będzie sie zamykał i przez nieszczelność spaliny będą się wydobywać jak jest mała szparka to efekty dzwiekowe beda ciekawsze przy przyspieszeniach. Może na początku okopcenia tak nie widać tym bardziej w moim przypadku śledzenie winowajcy trwało 2 lata. Falowania szukaj na nieszczelnościach stan gum sposoby na nieszczelność dolotu to pędzelek i benzynka jak będzie lewe powietrze to zassie z benzynką i obroty sie podniosą dobry jest też do tego plak.

Przeeemek 

Model Samochodu: Chevrolet Aveo 1.2 sedan
Poziom: 12
HP: 0/319
 0%
MP: 152/152
 100%
EXP: 9/27
 33%
Wysłany: 2016-08-05, 13:10   

Szukałem uszczelek pod swój EGR w Aveo. Mam w Aveo silnik nietypowy, bo od Kalosa B12S1 i natknąłem się na ten wątek. Też mam przedmuch w tym miejscu. Warkot silnika. Czasami falowanie obrotów. Uszczelka pod EGR ma nr 96410115.

Te pozostałe uszczelki 96644477 i 96644476, żeby wymienić to po prostu rozkręcamy, wymieniamy uszczelki i skręcamy wszystko do kupy? Trzeba na coś uważać?

Odpowiedz do tematu