Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych użytkowników do logowania się na nowe forum
http://forum.chevroletteampoland.com/



Poprzedni temat «» Następny temat
captiva 3.2 benzynka
Autor Wiadomość
izulka 
izulka29

Model Samochodu: captiva
Wiek: 39
Dołączyła: 03 Kwi 2015
Posty: 1
Skąd: paris
Poziom: 1
HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 0/9
 0%
  Wysłany: 2015-04-03, 18:24   captiva 3.2 benzynka

Witam wszystkich mam pytanie posiadam captivke 2008 benzynke 3.2 silnik mam maly problem a mianowice swiecily mi sie kontrolki na pomaranczowo od kontroli stabilnosci jazdy ESC takie zamochody trzy no niewiem jak wytlumaczyc pojechalam do mechanika i wrocilam jeszcze z gorszym problemem teraw swieci sie az 5 kontrolek doszla kontrolka abs oraz kontrolka ukladu napedu wszystkich kol AWD .Mianowice wymienilam czujniki abs no i oczywiscie wszystko zgaslo ale po przejechaniu 20metrow przy hamowaniu tak zaczelo zgrzytac poprostu niemoglam zachamowac i za chwile przy wdepnieciu hamulca do spodu kontrolki znow sie swieca w obecnej chwili niewiem co robic .Prosze o pomoc obecnie mieszkamy we Francji i zastanawiam sie czy nie wyslac auta do polski na lawecie do serwisu prosze o jakas podpowiec jesli ktos mial taki problem ,mam auto juz 2 lata i niedokladalam nic a teraz to juz rece mi opadaja co robic
_________________
2908
 
     
marcinsobi 

Model Samochodu: Captiva 2.2
Wiek: 47
Dołączył: 07 Sie 2014
Posty: 13
Skąd: Police ,SE
Poziom: 2
HP: 0/30
 0%
MP: 14/14
 100%
EXP: 3/8
 37%
Wysłany: 2015-04-09, 09:57   

miałem podobnie ,ww. kontrolki ,po wymianie tylnej lewej piasty wszystko wróciło do normy ,
niby tez pokazywało czujnik ABS ale jego wymiana nie pomogła i trzeba było wymienić piastę.
Jakieś błędy ci pokazuje ?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: