Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych użytkowników do logowania się na nowe forum
http://forum.chevroletteampoland.com/

Poprzedni temat «» Następny temat
Laptop z ekranem dotykowym
Autor Wiadomość
Krzysiek_81 

Model Samochodu: Orlando 1.8 LT+ LPG
Poziom: 19
HP: 7/798
 1%
MP: 381/381
 100%
EXP: 19/49
 38%
  Wysłany: 2014-01-08, 12:27   Laptop z ekranem dotykowym

Szanowni,

Zwracam się z pytaniem ogólnie, bo być może ktoś będzie w stanie polecić mi coś z własnego doświadczenia w następującym temacie:

jestem na etapie poszukiwań laptopa z głównym przeznaczeniem do pracy z małym dzieckiem, 4-5 letnim - chodzi o używanie aplikacji wspomagania rozwoju (np. logopedycznego), w tej sytuacji podstawowe wymagania to: dotykowy ekran i solidna budowa. Nie musi być od razu wykonany z tytanu, i najlepiej gdyby był w rozmiarze 15,6".

Dotykowy ekran to nie problem, bo w sklepach internetowych można pofiltrować artykuły właśnie pod tym kątem. Czego nie sprawdzę w necie, ani też przy macaniu sprzętu to solidność wykonania, którą można docenić dopiero po kilku miesiącach, latach użytkowania. Prosiłbym Was o polecenie, ew. odradzenie określonych producentów na podstawie własnych doświadczeń (aktualnie użytkuję starego nx7400, i wczoraj właśnie sam dorabiałem zawiasy, bo nowe starczają na 6 miesięcy). Jeżeli macie też jakieś negatywne doświadczenia z serwisem, typowymi usterkami cechującymi danego producenta, również prosiłbym o podpowiedzi w co się nie pchać. Mój budżet na to przedsięwzięcie to ok. 3 tys. pln. Może ktoś na forum kupował podobny sprzęt do własnego użytku i przerabiał temat?

Internety już przeszukiwałem, i o ile znalazłem mało w miarę świeżych testów, to na fora tematyczne za bardzo nie zaglądałem, bo zwykle tematy rozwalają fanboye mocy i bajerów.

janekn
[Usunięty]

Poziom: 32
HP: 82/2753
 3%
MP: 1314/1314
 100%
EXP: 67/111
 60%
Wysłany: 2014-01-15, 10:18   

Dell Inspiron duo

Odpowiedz do tematu