Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych użytkowników do logowania się na nowe forum
http://forum.chevroletteampoland.com/

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy Cruze 1.8 LT HB+LPG MM Cars
Autor Wiadomość
grabers 
grabers

Model Samochodu: Chevrolet Cruze HB LT 2013r, 1.8 LPG+Pb
Poziom: 2
HP: 0/30
 0%
MP: 14/14
 100%
EXP: 8/8
 100%
Wysłany: 2013-09-20, 19:28   Nowy Cruze 1.8 LT HB+LPG MM Cars

Z racji tego że jestem na tym forum nowy chciałbym się bardzo serdecznie przywitać.

Z ostatnimi dniami września tego roku będę mam nadzieję szczęśliwym posiadaczem Cruze 1.8 LT z instalacją LPG.
Pytania moje są następujące:
1.Na co szczególnie zwrócić uwagę przy odbiorze samochodu z zamontowaną instalacją ( co jest szczególnie ważne , jakieś dodatkowe osłony, sposoby zamontowania butli lub instalacji itp itd.)
2. Jak prawidłowo przeprowadzić jazdę testową na gazie aby stwierdzić czy czegoś nie skopali przy montażu czy regulacji ( od razu zakładam że jakieś 5-10 zbiorników początkowej jazdy wykonam na benzynie w celu ewentualnego dotarcia silnika - sam pracuję w fabryce samochodów i wiem że nie ma opcji że każdy silnik jest po hamowni bo hamownie miałyby powierzchnie wielkości całego województwa [3000 silników/dobę każdy po 15 godzin pracy= BARDZO DUZO STANOWISK], ale jazdę testową po wyjechaniu z salonu muszę przeprowadzić żeby wiedzieć czy wszystko gra.Generalnie ma być prawie jak na benzynie? Tak myślę ale czy coś jeszcze?Bez szarpania i automatycznego przełącznia na Pb. Jestem nowym gazownikiem więc podpowiedzcie.
3. Co sądzicie o MM Cars - jakość montażu instalacji, jakość świadczonych usług, jakość regulacji gazu ( z opisu na forum piszecie że w ASO niezbyt się na tym znają)
4. Gdzie jeśli nie w ASO regulawać gaz - jestem z Chrzanowa. Czy w Mysłowicach Czarkam warto? (mam chyba najbliżej)
5. Na co zwrócić szczególna uwagę przy odbiorze samochodu jeślichodzi o wyposażenie, będzie to Hatchback - napiszcie czego Wy nie mieliście a powinno być, np gniazdko w bagażniku i z tyłu?, lampka w bagażniku, lub inne elementy wyposażenia.
6. Co powinni jeśli chodzi o dokumentację?
7. Trójkąt i gaśnica mam nadizeję że też obowiązkowo ma być?kamizelka?
Jeśli macie jakieś doświadczenia z odbioru samochodu z salony to napiszcie bo wiem że jak sie czegoś od razu nie zauważy to później weprą że tak ma być, te typy takl mają
bo wiem że KLIENTEM JESTEŚMY DO MOMENTU ODEBRANIA SAMOCHODU a później to każdy wie jak jest.
Proszę o pomoc każdy wątek ma jakieś znaczenie.

huri_khan 

Model Samochodu: Cruze
Poziom: 22
HP: 11/1106
 1%
MP: 528/528
 100%
EXP: 7/59
 11%
Wysłany: 2013-09-21, 08:10   

Sprawdź VIN.
Gaz możesz tylko regulować w Czakramie w Mysłowicach ponieważ tylko oni mają autoryzację.
Kamizelki nie musi być.

grabers 
grabers

Model Samochodu: Chevrolet Cruze HB LT 2013r, 1.8 LPG+Pb
Poziom: 2
HP: 0/30
 0%
MP: 14/14
 100%
EXP: 8/8
 100%
Wysłany: 2013-09-21, 09:59   

W jakim celu sprawdzić VIN?
Chodzi o klasę KL7?Czy jeszcze coś?

Sobol 

Model Samochodu: Cruze 1.8 LT 4D LPG
Poziom: 10
HP: 0/230
 0%
MP: 110/110
 100%
EXP: 20/22
 90%
Wysłany: 2013-09-21, 10:11   

W celu żebyś odebrał auto z dobrym dowodem rejestracyjnym. W salonie mają sporo kluczyków dowodów itp wiec warto to sprawdzić żebyś miał dowód rejestracyjny do auta którym wyjeżdżasz z salonu.

Odpowiedz do tematu