Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych użytkowników do logowania się na nowe forum
http://forum.chevroletteampoland.com/

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem - Samoczynne za??czanie ?wiate? po zamkni?ciu auta
Autor Wiadomość
foton5 

Model Samochodu: Chevrolet Cruze 1.6l, 113KM, 2009
Poziom: 1
HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 2/9
 22%
Wysłany: 2012-12-11, 11:55   

Witam
Jeżdżę Cruzem ok. 1,5 roku - 22.000km. wersja 113KM. Występuje problem z rozładowywaniem się akumulatora. Zostawiam samochód w garażu i rano całkowicie rozładowany. Serwis badał sprawę trzy razy i tłumaczą, że tak może być, bo krótkie jazdy stały pobór prądu przez system... W końcu wymienili akumulator, ale temat się powtórzył po 4 miesiącach. W międzyczasie po dwutygodniowym postoju (rozładował się bez uruchomionego autoalarmu) nowy akumulator ładowałem do pełna 31.08.2011r, a 10.09.2011 klops - całkowite zero.

Dlatego ciekawi mnie, czy problem zniknął o u osób, które go miały.

[Edycja]
Jeśli ktoś jest zainteresowany tematem to aktualnie sytuacja jest następująca:
Problem rozładowywania akumulatora powtarzał się kilkukrotnie, nawet z dnia na dzień. Dziś kolejny raz laweta!!! Przyczyna w końcu stwierdzona przed rokiem - wzbudzanie świateł. Lokalny serwis bezradny, dłubią, sprawdzają i nic. Konsultacje z chevrolet Warszawa nie przynoszą efektu. 4 razu Assistance. Wymiana przełącznika świateł, jakieś modyfikacje autoalarmu. Na próżno. Wkrótce zbliża się koniec gwarancji. Może ktoś poradzi co zrobić. Czy jest w ogóle szansa na jakieś roszczenia z mojej strony? Zwrot auta? Wymiana?
Pozdrawiam

endriu333 

Model Samochodu: Chevrolet Cruze 1.8 LTZ+Premium LPG OMEGAS
Poziom: 26
HP: 49/1637
 3%
MP: 781/781
 100%
EXP: 7/78
 8%
Wysłany: 2012-12-11, 12:09   

z tego co ja kojarzę to tak - problemem okazało się błędne podłączenie alarmu - podobno był zamieniony kabelek "czerwony" ooo zgrozo co za ASO mamy :)

krecik 

Model Samochodu: cruze
Poziom: 15
HP: 4/488
 1%
MP: 233/233
 100%
EXP: 2/35
 5%
Wysłany: 2013-07-29, 11:45   

To znany problem powtarzany w Cruzakach:
Niezgodność sposobu instalacji autoalarmu (instalowanego w salonie ) z układem. Samoczynnie włączały się światła i następowało rozładowanie do zera.
Tak mniej więcej opisano sprawę.
Instalacja wymagała przeróbki. Zobaczymy w praniu.

BTW. mi się włacza oświetlenie tablicy rejestracyjnej jeszcze musze sprawdzić kiedy i czy gasnie sama?

Odpowiedz do tematu