Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych użytkowników do logowania się na nowe forum
http://forum.chevroletteampoland.com/



Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: admin
2016-09-29, 10:36
Zmiany organizacyjne
Autor Wiadomość
etac 
Prezes CTP

Model Samochodu: Cruze
Pomógł: 38 razy
Wiek: 53
Dołączył: 03 Maj 2011
Posty: 1794
Skąd: SBE
Poziom: 35
HP: 104/3484
 3%
MP: 1663/1663
 100%
EXP: 58/130
 44%
Wysłany: 2016-09-28, 18:45   

Krzysiek_81, ja powiem krótko, za całość tej sytuacji podziękujcie koledze C77 z częściowym Waszym udziałem. Po drugie oferta na sprzedaż była długo na giełdzie, każdy z Was mógł ja odkupić od piecha.
Po drugie, widzę tylko komentarze osób które aktywnie uczestniczyły w dyskryminacji forum CTP, jak na razie nie widzę żadnej innej osoby spoza tego grona. Przypomnę Wam loginy na naszym forum typu HuriToDebil i inne, wiec zabawa była po Waszej stronie, gdzie CTP tworzyło konta raczej w celu możliwości czytania forum, lub informowania o naszej klubowej aktywności, na pewno nie po to żeby obrażać innych ich użytkowników.

Co do uwag wyglądu samego forum CTP, to przyjmujemy uwagi i pochylimy się nad nimi, teraz będzie Nas więcej i w jednym miejscu i łatwiej będzie tym zarządzać, a dla Was koła przyjaciół możemy stworzyć specjalne dział gdzie możecie sobie gruchać do siebie nadal. Ponadto sprawę widoczności postów w momencie połączenia, będzie można też przedyskutować.

Zapraszam wiec do dyskusji F2F, na najbliższych spotach. W Warszawie macie moderatora, w Katowicach jest dwóch kolejnych, a jak Kraków zechce rozmawiać to tez tam podjedziemy.

Tak jak napisałem na forum CTP jest odpowiedni dział rozwoju i każdy może składać swoje propozycje, a każda zostanie rozpatrzona.
 
     
endriu333 

Model Samochodu: Chevrolet Cruze 1.8 LTZ+Premium LPG OMEGAS
Pomógł: 43 razy
Dołączył: 01 Mar 2012
Posty: 846
Skąd: Warszawa
Poziom: 26
HP: 16/1637
 1%
MP: 781/781
 100%
EXP: 7/78
 8%
Wysłany: 2016-09-28, 19:09   

Ja nie uczestniczyłem aktywnie w dyskryminacji CTP chyba że o czymś nie.wiem..
 
     
etac 
Prezes CTP

Model Samochodu: Cruze
Pomógł: 38 razy
Wiek: 53
Dołączył: 03 Maj 2011
Posty: 1794
Skąd: SBE
Poziom: 35
HP: 104/3484
 3%
MP: 1663/1663
 100%
EXP: 58/130
 44%
Wysłany: 2016-09-28, 19:17   

aktywnie nie, ale pośrednio jak najbardziej, ale nie w tym problem.

Tak jak mówię, macie pomysły na zmiany zapraszam do dyskusji na CTP.

Tutaj już czasu nie wrócimy i nie ma co płakać.
 
     
endriu333 

Model Samochodu: Chevrolet Cruze 1.8 LTZ+Premium LPG OMEGAS
Pomógł: 43 razy
Dołączył: 01 Mar 2012
Posty: 846
Skąd: Warszawa
Poziom: 26
HP: 16/1637
 1%
MP: 781/781
 100%
EXP: 7/78
 8%
Wysłany: 2016-09-28, 19:31   

No to skoro pośrednio jak najbardziej to już nie wiem o co chodzi... chyba spojrzeniem zgrzeszylem ...
 
     
Krzysiek_81 


Model Samochodu: Orlando 1.8 LT+ LPG
Pomógł: 21 razy
Wiek: 42
Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 436
Skąd: Legionowo
Poziom: 19
HP: 7/798
 1%
MP: 381/381
 100%
EXP: 19/49
 38%
Wysłany: 2016-09-28, 20:05   

endriu333, istota działania głównego gracza CTP - nie jesteś z nami, to jesteś przeciwko nam, czarno na białym, jego własne słowa. To nic, że Ty nie. Ty też...
_________________
Pozdrawiam, Krzysiek

 
     
wszim 


Model Samochodu: chevrolet orlando 1,8 LPG
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 02 Wrz 2013
Posty: 394
Skąd: Nowy Sącz
Poziom: 18
HP: 7/711
 1%
MP: 339/339
 100%
EXP: 22/45
 48%
Wysłany: 2016-09-28, 20:58   

Tak się stało i koniec, kropka. Argumenty, powody i osoby winne przedstawione. I każdy zrobi z tym co uważa. Kto walnie focha - jego prawo, kto zbuduje nowe forum w sieci - jego prawo. Kto zdecyduje się kontynuować rozmowy i wątki na CTP - zapraszamy. Wszelkie zmiany techniczne jak najbardziej możliwe do uwzględnienia. Pozostawienie forum org w postaci obecnej raczej już nie możliwe, zbyt dużo krzywd, zdecydowało głosowanie, rozwiązania były różne, różne głosy od skrajnych po łagodne. Sprawa spotów zlotów nie jest obowiązkowa, to tylko idea zbliżenia do siebie ludzi którzy tego chcą, którym anonimowa wirtualna rzeczywistość nie wystarcza.

Krzysiek81 - nie zgodzę się kompletnie, że forum CTP jest forum nietechnicznym, to jest forma działania, którą od początku bardzo mocno forsuję. Choć nie jestem moderatorem w jakiś sposób swoją działalnością techniczną zdobyłem pewien status, bez sięgania po metody niegodne. To jest też powód dla którego na orgu stałem się niewygodny i banowany. Bo śmiałem poddawać w wątpliwość techniczne aksjomaty C77 i próbowałem polemizować. (Zresztą ja jestem mało ważny, uważam, że poważnie nie fair było zbanowanie barusa, człowieka który naprawdę dużo profesjonalnej wiedzy wniósł do ORGa. Powód był jeden. Nie zgodził się z teorią głoszoną przez C77 więc ten go zamiótł razem z częścią wątku. )
Krzysiek81 przejrzyj spektrum techniczne CTP, bo sam twierdzisz słabo tam zaglądałeś, zobacz na ilość wątków i postów działu orlando, które w orgu było marginesem. Weź też pod uwagę skalę czasu działania ORG i CTP.

FORUM jak sama nazwa wskazuje służy do dzielenia się opiniami, poszukiwania rozwiązań problemów, podawania rad ale także do dyskusji i polemik (w tym przypadku technicznych). Jeżeli moderator forum ma taką władzę, że tnie równo wszystko co mu się nie podoba, ale nie z powodu merytoryki czy netykiety lecz z powodów czysto osobistych bo z poczucia uszczerbku na dumie, wtedy już nie jest to forum tylko prywatny folwark i patologia.
_________________
Pozdrawiam
 
     
Krzysiek_81 


Model Samochodu: Orlando 1.8 LT+ LPG
Pomógł: 21 razy
Wiek: 42
Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 436
Skąd: Legionowo
Poziom: 19
HP: 7/798
 1%
MP: 381/381
 100%
EXP: 19/49
 38%
Wysłany: 2016-09-28, 22:23   

Trochę się napisałem, a później mi sesja wygasła, wszystko poszło w pidu, a nie chce mi się pisać jeszcze raz... Nieważne. Bawcie się dobrze.

EDYTA: Do tego co napisane poniżej - szkoda e-papieru na licytowanie się po jednym zdaniu. Swoje powiedziałem, każdy będzie wierzył w to co chce, a nikomu Chevrolet od tego i tak mniej nie będzie palił. Ty jesteś pewny na 100%, że nie zmanipulował Cię smutny pan, z którym nikt nie chciał się bawić w forum. C77 ukradł Ci zdjęcia na których zarobił milion trylionów i 5 minut wdzięczności w bezkresnym Internecie, a za to Ty na kompie nie masz ani jednej ściągniętej mp3-ki ani filmu z divx. Cieszmy się, że doszliśmy do prawdy,
_________________
Pozdrawiam, Krzysiek

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: