Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych użytkowników do logowania się na nowe forum
http://forum.chevroletteampoland.com/



Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: admin
2016-09-29, 09:36
Zmiany organizacyjne
Autor Wiadomość
huri_khan 

Model Samochodu: Cruze
Pomógł: 7 razy
Wiek: 44
Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 581
Skąd: Bytom
Poziom: 22
HP: 11/1106
 1%
MP: 528/528
 100%
EXP: 7/59
 11%
Wysłany: 2016-09-25, 18:59   

shumi2 napisał/a:
Mnie osobiście nowe forum się nie podoba, poczawszy od szaty graficznej na treści kończąc.


O ile szata graficzna to rzecz gustu, to proszę napisz konkretnie jakie treści się nie podobają.

shumi2 napisał/a:
Nie podoba mi się też "wykoszenie" konkurencji i wmawianie jeszcze użytkownikom tego forum że to dla ich dobra,


Nikt nikogo nie wykosił, po pierwsze. Po drugie to wykoszenie nas było powodem powstania CTP. Ty tego nie wiesz bo od trzech tygodni dopiero jesteś na forum

shumi2 napisał/a:
Widać że "dobra zmiana" dotarła nawet tutaj

Darujmy sobie populistyczne hasła.

shumi2 napisał/a:
Widac nie znasz praw wolnego rynku, a otóż one :
konkurencja wymusza poprawę usług tak by zdobyc klienta, monopol powoduje osłabienie jakości usług z uwagi na brak... konkurencji


Od kilku lat prosiliśmy o tapatalka i się nie dało. Na nowym forum stało się to standardem. podobnie jak możliwość umieszczania zdjęć o odpowiedniej wielkości.

shumi2 napisał/a:

Nikt mi nie wmówi ze jedno forum będzie lepsze niż dwa oddzielne. no chyba że dla właścicieli nowego połączonego forum (więcej użytkowników=lepsze wpływy z reklam).


Tu masz rację wpływy z reklam pozwoliły na wspólny wyjazd moderatorom i administratorowi wraz z rodzinami na wyspy Bora Bora.

shumi2 napisał/a:

Użytkownicy wg mnie na tym stracą, ponieważ spadnie ilośc poruszanych tematów i wątków w przeliczeniu na zarejestrowanych użytkowników.

Ilość poruszanych wątków zależy tylko i wyłącznie od użytkowników.

A teraz zadanie dla Ciebie, poszukaj reklam o których sam napisałeś i dzięki którym pojechaliśmy na Bora Bora.
_________________
Zdjęcia zamieszczone przeze mnie na forum można rozpowszechniać na warunkach licencji CC-BY
 
     
shumi2 

Model Samochodu: Cruze SW 1.4T 140kM
Wiek: 37
Dołączył: 06 Wrz 2016
Posty: 14
Skąd: Gdańsk
Poziom: 2
HP: 0/30
 0%
MP: 14/14
 100%
EXP: 4/8
 50%
Wysłany: 2016-09-26, 20:14   

huri_khan napisał/a:
Ty tego nie wiesz bo od trzech tygodni dopiero jesteś na forum

Masz rację jestem od 3 tygodni na forum, aczkolwiek już miesiąc wcześniej szukałem informacji nt cruza, poniewaz postanowiłem takiego kupić. Szczerze to przejrzałem wiele for internetowych, nawet Astry, ale jakoś nie trafiłem na Wasze..
huri_khan"[quote="huri_khan napisał/a:
Nikt nikogo nie wykosił, po pierwsze. Po drugie to wykoszenie nas było powodem powstania CTP

Nie znam historii powstania jednego czy drugiego forum, ani źródeł antagonizmów między moderatorami. Dla mnie im więcej różnych źródeł informacji tym lepiej, ograniczenie ich nie jest w moim mniemaniu pozytywne.
W sumie trochę się dziwię szefom CTP. Z kontekstu wynika że odbywała się swoista rywalizacja na fora między org a CTP podlana sosem prywatnych porachunków. Nie lepiej było wygrac merytoryczną treścią forum i przyciągnąc w taki sposób użytkowników? Być może by to dłużej trwało, ale satysfakcja na pewno by była dla Was większa ;)
Cytat:

O ile szata graficzna to rzecz gustu, to proszę napisz konkretnie jakie treści się nie podobają.

Przede wszystkim na początku szukam głównie porad technicznych, a forum CTP rzuciło mi się w oczy jako głównie to od zlotów i spotkań. . Dla mnie to wada dla innych użytkowników może być zaleta, stąd moja subiektywna ocena co do treści
 
     
huri_khan 

Model Samochodu: Cruze
Pomógł: 7 razy
Wiek: 44
Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 581
Skąd: Bytom
Poziom: 22
HP: 11/1106
 1%
MP: 528/528
 100%
EXP: 7/59
 11%
Wysłany: 2016-09-27, 08:11   

shumi2 napisał/a:
Nie lepiej było wygrac merytoryczną treścią forum i przyciągnąc w taki sposób użytkowników? Być może by to dłużej trwało, ale satysfakcja na pewno by była dla Was większa ;)


Problem w tym, że tutejsi moderatorzy zablokowali nasze konta w ten sposób, że zmienili hasła i skasowali adresy mailowe. Tym samym nie mieliśmy możliwości odzyskania hasła i zalogowania się. Nie wspominając o otrzymaniu 6 banów w ciągu minuty w czasie kiedy nie byłeś zalogowany na forum.
Tak jak widzisz nadarzyła się okazja kupna i wykorzystaliśmy okazję żeby odzyskać dostęp do swoich kont.


shumi2 napisał/a:

Przede wszystkim na początku szukam głównie porad technicznych, a forum CTP rzuciło mi się w oczy jako głównie to od zlotów i spotkań. . Dla mnie to wada dla innych użytkowników może być zaleta, stąd moja subiektywna ocena co do treści


I to jest powód żeby napisać, że treść się nie podoba ?
Zloty rzucają się w oczy bo się spotykamy, niestety tutaj nasze informacje o organizowanych spotach były kasowane.
Natomiast jeżeli poszukasz informacji technicznych to też je znajdziesz.
_________________
Zdjęcia zamieszczone przeze mnie na forum można rozpowszechniać na warunkach licencji CC-BY
 
     
C77 
Ex-Wódz Org


Model Samochodu: Cruze 1,8 LS+ MY2010
Pomógł: 219 razy
Wiek: 41
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 4978
Skąd: Wolne Miasto Poznań
Poziom: 51
HP: 1016/10164
 10%
MP: 4853/4853
 100%
EXP: 148/280
 52%
Wysłany: 2016-09-27, 09:23   

Hmm... a skąd w ogóle domniemanie że jeśli zamkniecie ludziom ich ulubione forum,
to ochoczo i potulnie przejdą we wskazane im jedynie słuszne miejsce? :-|
się gromadnie zarejestrują i jeszcze zaczną aktywnie udzielać? :shock:

To domniemanie jest błędne, a jego siłowa realizacja doprowadzi do największego tąpnięcia w polskiej społeczności chevroletowej.

shumi2 masz 100% racji w swych wypowiedziach <spoko>

BTW. wszyscy wiedzą że koledzy zapłacili za moją głowę nie za forum Org :-)
_________________

Я на Драйве2
International Cruze Forum Moderator...
 
     
wszim 


Model Samochodu: chevrolet orlando 1,8 LPG
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 01 Wrz 2013
Posty: 394
Skąd: Nowy Sącz
Poziom: 18
HP: 7/711
 1%
MP: 339/339
 100%
EXP: 22/45
 48%
Wysłany: 2016-09-27, 11:12   

C77 napisał/a:
Hmm... a skąd w ogóle domniemanie że jeśli zamkniecie ludziom ich ulubione forum,

Forum nie zostanie zamknięte. Nadal będzie dostęp do wszystkich jego zasobów. A że za pośrednictwem CTP? Taki urok zmian, koncepcji było kilka, demokratycznie została wybrana taka właśnie. Od tygodnia następuje intensywny napływ nowych użytkowników. Tak więc nie jest jak twierdzisz, że pożegnanie się z moderowaniem C77 stanowi dla kogoś traumantyczne przeżycie.
C77 napisał/a:

BTW. wszyscy wiedzą że koledzy zapłacili za moją głowę nie za forum Org :-)

Zgadza się, był to jeden z ważkich argumentów ale nie jedyny. Ponieważ nie było innego sposobu przywrócenia temu forum zdroworązsadkowych zasad działania(administrator i były właściciel kompletnie się forum nie interesował), grupka luźnie powiązanych ze sobą ludzi postanowiła wykorzystać sytuację i złamać twój nieetyczny dyktat.
Patrząc historycznie to ty doprowadziłeś, że wyrzuceni z forum ludzie utworzyli CTP. Ty też stałeś się powodem, że kolejni sekowani nowi użytkownicy do CTP dołączali. Tak więc to pośrednio przez twoje uczynki stało się to co się stało. Czuj się więc niejako kreatorem obecnej sytuacji.
A przy okazji zacytuję fragment wypowiedzi moderatora tego forum, która jest bardzo życiowa
Krzysiek81 napisał/a:
Podsumowując, to co się stało: "umarł król, niech żyje król" - w sumie żebyśmy tylko zdrowi byli, a zmiany w życiu są nieuniknione: (chronologicznie) red. naczelnego Frankowskiego wywalili z Top Gear Polska, Chevrolet wycofał się z Polski, złomnik.pl się zamknął i został zastąpiony poznawaniem samochodów, usunęli Clarksona... wszystko do przeżycia.
_________________
Pozdrawiam
 
     
C77 
Ex-Wódz Org


Model Samochodu: Cruze 1,8 LS+ MY2010
Pomógł: 219 razy
Wiek: 41
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 4978
Skąd: Wolne Miasto Poznań
Poziom: 51
HP: 1016/10164
 10%
MP: 4853/4853
 100%
EXP: 148/280
 52%
Wysłany: 2016-09-27, 11:47   

Ludzi należy słuchać i wysłuchiwać a nie zmuszać do czegokolwiek bo to przynosi odwrotne efekty.
Przerabialiśmy to na Orgu pod starą administracją wielokrotnie,
a wy teraz próbujecie im coś odgórnie narzucić i naprawdę myślicie że odniesiecie sukces? :shock:
Każdy musi mieć wolny wybór którego sam dokonuje na racjonalnych przesłankach,
więc wystarczy spojrzeć zdroworozsądkowo dlaczego ludzie przez lata wybierali Orga.
Także apeluje unieście się ponad swoje zacietrzewienie, nienawiść do Orga
i zadajcie sobie to pytanie.

OK, wywaliliście admina nieroba i za to wam chwała,
wstawiliście zaproszenia na własne forum - good,
za usunięcie mnie i innych moderatorów pretensji nie mamy,
ale de facto likwidacja Orga (jego zablokowanie zarchiwizowanie czy jak to sobie nazwiecie) to jest już przymus zjednoczenia a nie zjednoczenie.

Przez weekend otrzymałem wiele wiadomości od niezadowolonych użytkowników Orga,
że sprawy na Forum idą w złą stronę - gdyż nowi właściciele chcą zablokować Orga - nie będzie można pisać niczego nowego, kontynuować wątków,
że już nie można zakładać użytkowników. Że wasze zachowanie na naszym forum coraz bardziej jak najeźdźcy i okupanci którzy nienawidzą Orga i chcą zakończyć jego żywot.
Dostałem również wiele podziękowań za wszystko co zrobiłem dla Naszego Forum i głosy poparcia, czy wręcz pełnego wsparcia,
za które jeszcze raz dziękuję.

Reasumując, niezadowolonych z faktu że ich forum zostanie zamknięte i zarchiwizowane jest bardzo wielu.
Widzę że w ogóle sobie nie zdajecie z tego sprawy. Wyciągacie wnioski ogólne po zalogowaniu raptem kilku nowych/użytkowników (w tym mnie) na waszym forum,
zmuszonych do tego jedynie przez zapowiedź zamknięcia Orga a nie z własnych chęci
jest pomyłką.
Ile osób z tej grupy już zapisało się na zlot czy spoty?
To są błędne wnioski za które zapłaci niestety cała społeczność,
a wasze pieniądze pójdą w błoto.
_________________

Я на Драйве2
International Cruze Forum Moderator...
 
     
huri_khan 

Model Samochodu: Cruze
Pomógł: 7 razy
Wiek: 44
Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 581
Skąd: Bytom
Poziom: 22
HP: 11/1106
 1%
MP: 528/528
 100%
EXP: 7/59
 11%
Wysłany: 2016-09-27, 13:06   

C77 skoro napisałeś w ten sposób to też napiszę swoje.

Tąpnięcie społeczności już nastąpiło.
Skasowaliśmy tysiące fikcyjnych kont - proszę tylko nie pisz, że to my tyle zakładaliśmy bo to były typowe boty o czym napisali administratorzy hostingu, prosząc o zabezpieczenie forum.

Ulubione forum ?
Może jeszcze napisz że byłeś ulubionym moderatorem :twisted:
Nikt nikogo na siłę nie zmusza więc daruj sobie takie teksty.

C77 napisał/a:

Że wasze zachowanie na naszym forum coraz bardziej jak najeźdźcy i okupanci którzy nienawidzą Orga i chcą zakończyć jego żywot.

Podaj przykład jednego postu na forum ORG, który świadczy o naszej nienawiści do Orga.

P.S. Gdybyś wiedział ile ludzi zrobiło zrzutkę na "Twoją głowę" jak to napisałeś, to dowiedziałbyś się ilu ludziom wyrządziłeś krzywdę do tego stopnia, że zapłacili za taką możliwość. Niestety Twoja bezkarność i buta na tym forum się skończyła.

Gdybyś nadal był modem to już dawno zarówno ja i wszim dostalibyśmy po 6 ostrzeżeń za tego typu teksty. Prawa jest taka, że ktokolwiek odważył się Ciebie skrytykować to wylatywał z forum a ty zmieniałeś treść jego postów czyniąc z niego głupka i prostaka. Wiele osób, które są zarejestrowane na forum ORG nie ma świadomości w jaki sposób się zachowywałeś więc należy ich uświadomić.

Nie wspominam o udostępnianiu przez Ciebie zdjęć bez zgody autora na innych forach czego przykładem jest strona
http://www.chevroletowner...ml#.V-pfjPCLSUk
_________________
Zdjęcia zamieszczone przeze mnie na forum można rozpowszechniać na warunkach licencji CC-BY
 
     
wszim 


Model Samochodu: chevrolet orlando 1,8 LPG
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 01 Wrz 2013
Posty: 394
Skąd: Nowy Sącz
Poziom: 18
HP: 7/711
 1%
MP: 339/339
 100%
EXP: 22/45
 48%
Wysłany: 2016-09-27, 17:55   

C77 napisał/a:

Reasumując, niezadowolonych z faktu że ich forum zostanie zamknięte i zarchiwizowane jest bardzo wielu.

To możesz im wytłumaczyć, że właśnie twoje czyny do tego doprowadziły. Bo masz dwie osobowości - jedną jasną ( pomagasz innym technicznie, podrzucasz nowinki ze świata) i drugą ciemną (nie znosząca sprzeciwu i krytyki, autorytarną, do tego kłamstwa, podjudzanie, wyzwiska), dzięki uprawnieniom moda grałeś ludźmi jak pionkami na szachownicy. Zmieniałeś sens wypowiedzi, kasowałeś niewygodne dla ciebie posty, dopisywałeś nowe, wszystko po to by w oczach nieświadomych wychodzić na aniołka. Gdy ktoś protestował (nawet na innym forum) to łamiąc regulamin w ciągu minuty wrzucałeś serie ostrzeżeń powodujących ban (czyli brak możliwości udzielania się na forum). Stałeś się panem życia i śmierci tego forum. Teraz widać, że jego śmierci.

Nikt z kilkunastu osób nie obudził się pewnego dnia i nie wyssał z palca pomysłu - a teraz z nudów wydajmy kasę i wypieprzmy sobie kogoś i zamknijmy jakieś forum. Coś do takiej sytuacji ludzi pchnęło.
Teraz możesz sobie pisać epopeje jak to fala zakochanych w tobie ludzi wylewa żal. Zakochanych bo nie znających tego prawdziwego C77.
_________________
Pozdrawiam
 
     
etac 
Prezes CTP

Model Samochodu: Cruze
Pomógł: 38 razy
Wiek: 53
Dołączył: 03 Maj 2011
Posty: 1794
Skąd: SBE
Poziom: 35
HP: 104/3484
 3%
MP: 1663/1663
 100%
EXP: 58/130
 44%
Wysłany: 2016-09-27, 18:37   

Miłosz, jeśli Twoim celem jest pomaganie innym, to nie ma znaczenia gdzie to będzie, a jak twoi koledzy chcą coś zmienić na forum CTP to zapraszam do działu http://forum.chevrolettea...w=unread#unread

Jak masz inne zamiary, to już pisałem ci jakie masz opcje.

Także nie ma co debatować, temat jest zamknięty, jedynie data wyłączenia pisania może być przesunięta.
 
     
rafic 


Model Samochodu: Cruze 1.8 LT+ Premium [Finlandia]
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 17 Wrz 2013
Posty: 414
Skąd: Toruń
Poziom: 18
HP: 7/711
 1%
MP: 339/339
 100%
EXP: 42/45
 93%
Wysłany: 2016-09-27, 22:10   

Wydaje mi się, że większość osób z orga (w tym i ja) zarejestrowało się na CTP z tego względu, że nie można będzie już tutaj pisać żadnych postów a jednak w razie czego jakaś pomoc by się przydała w niektórych problemach. Gdybyście nie zamykali TEGO forum nie wiem w sumie czy u Was bym zawitał.
Przy okazji faktycznie moglibyście zrobić na CTP wybór motywu, bo ten biały jest średni.
 
     
chevy_power 

Model Samochodu: Chevrolet Aveo, Chevrolet Cruze
Pomógł: 19 razy
Wiek: 38
Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 756
Skąd: Kraków
Poziom: 24
HP: 13/1353
 1%
MP: 646/646
 100%
EXP: 58/68
 85%
Wysłany: 2016-09-28, 10:41   

Zamknięcie treści ogólnodostępnych i udostępnianie ich tylko zalogowanym użytkownikom z mojej strony jest dużym błędem wizerunkowym.
Ja mam konto i z poziomu swojego komputera mogę czytać posty, ale jak wrócę do domu i siądę przy tablecie, komórce lub innym komputerze to muszę się logować. A czasem człowiek szuka szybkiej wiedzy w internecie i nie w głowie mu wypełnianie formularza, a że już nie wspomnę o kimś kto nie ma konta na CTP.
Wymóg posiadania konta aby zobaczyć treść postu zraża człowieka, bo boi się, że jego skrzynka będzie zasypywana przez niechciane reklamy (potencjalnie) lub wystraszy się, że np. za tydzień lub miesiąc przyjdzie mu rachunek za korzystanie z serwisu (przed założeniem konta wymagana jest akceptacja regulaminu). Znamy przypadki pobieraczka i innych stron, które działały w podobny sposób a forum miłośników marki samochodu nie powinno wzbudzać takich podejrzeń bo to jest działalność non-profit.
 
     
Krzysiek_81 


Model Samochodu: Orlando 1.8 LT+ LPG
Pomógł: 21 razy
Wiek: 42
Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 436
Skąd: Legionowo
Poziom: 19
HP: 7/798
 1%
MP: 381/381
 100%
EXP: 19/49
 38%
Wysłany: 2016-09-28, 13:48   

Witam,

Obecna sytuacja chevroletowego światka, mając na uwadze istnienie obu for dyskusyjnych (świadomie pomijam autokącik jako forum niededykowane Chevroletowi, choć i tam wiele znajomych osób pisywało bądź pisuje) przypomina stanie w rozkroku między pomostem a łódką - podnosząc jedną nogę, spieprzysz się do wody, i mimo, że istnienie zdublowanych forów pod jednym kierownictwem jest pozbawione sensu począwszy od kwestii finansowych po powielanie tematów, to jednak z punktu widzenia użytkowników ten rozkrok jest chyba póki co optymalną sytuacją, dzięki której każdy znajdzie coś dla siebie; stare treści z samego początku istnienia ORGa, fajniejsze (we własnym odczuciu) kolory, interfejs do którego przywykł, rozmowy w których brał udział. Jeśli ORG zostanie skasowany, to zakładam, że część ludzi, informacji, potencjału zostanie bezpowrotnie zmarnowana, stracona. Zarówno obecna jak i przyszła część.

Jeśli nowy zarząd jest w stanie to udźwignąć, to ORGa zostawiłbym bardziej jako forum techniczne, CTP jako fanowskie - taki podział chyba sam sie wyklarował, bo z googla na ORG wchodzili ludzie ze swoimi problemami, podczas gdy CTP zachęcał zlotami.

Choć może nie mam racji...*

Dla mnie świat chevroleta po części umarł po tym, jak sam Chevrolet wycofał się z Europy. Zamiast (uwaga, będzie przesadzony patos) stylu życia pozostało auto, które trzeba konserwować, naprawiać, szukać o nim informacji, choc patrząc na ORGa pozostaje w pamięci ten czas, gdy samemu szukało się auta w salonie, czekało z niecierpliwością na jego zakup i poznawało wraz z innymi forumowiczami jego sekrety. Może tak maja i inni właściciele Chevroletów w Polsce, może dla nich też należałoby ORGa zatrzymać.

* Moge nie mieć racji, bo na CTP zarejestrowany byłem tylko przez kilka tygodni - dokładnie nie powiem ile, bo nie pamietam. Nie miałem okazji wrosnąć i w to forum, bo od czasu, kiedy zaakceptowałem ofertę C77 i esjota pozycji moderatora działu Orlando, na CTP zaczęto traktowac mnie jak szpiega, pojeżdżając mnie na PW i prywatnym mailu i sugerować, że jestem złodziejem odpowiedzialnym za kradzież informacji pozostawionych dobrowolnie przez innych użytkowników. Prawdopodobnie byłem tez podejrzany o słynne czytanie PW, choć nowa władza nie potwierdziła istnienia takiej możliwości po objęciu kontroli nad forum. Tyle z mojej strony.
_________________
Pozdrawiam, Krzysiek

 
     
huri_khan 

Model Samochodu: Cruze
Pomógł: 7 razy
Wiek: 44
Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 581
Skąd: Bytom
Poziom: 22
HP: 11/1106
 1%
MP: 528/528
 100%
EXP: 7/59
 11%
Wysłany: 2016-09-28, 15:10   

Krzysiek_81 napisał/a:

Jeśli nowy zarząd jest w stanie to udźwignąć, to ORGa zostawiłbym bardziej jako forum techniczne, CTP jako fanowskie - taki podział chyba sam sie wyklarował, bo z googla na ORG wchodzili ludzie ze swoimi problemami, podczas gdy CTP zachęcał zlotami.



CTP zachęcał zlotami bo na ORGu takie akcje były blokowane, wszelkie próby napisania/umieszczenia informacji o organizowanym zlocie/spocie kończyły się otrzymaniem bana i zablokowaniem konta. Za taki stan rzeczy odpowiadał C77, chyba że jeszcze ktoś się przyzna do takich praktyk.
CTP powstało na zlocie i z racji tego, że regularnie się spotykamy to pojawiają się też posty z tymi tematami. Natomiast nie zgodzę się, że ORG był bardziej techniczny. Wystarczy spojrzeć na TOP 10 liczby postów. 5 użytkowników z tej 10 (ja jestem na 11 miejscu) było zablokowanych bo ośmieliło się skrytykować C77. Wiedza tych osób przeniosła się na CTP i dzięki nim, CTP pod względem technicznym nie ustępuje ORG.

Na dłuższą metę nie będziemy utrzymywać dwóch portali i ORG zostanie przeniesiony w tryb read-only o czym poinformujemy z wyprzedzeniem
_________________
Zdjęcia zamieszczone przeze mnie na forum można rozpowszechniać na warunkach licencji CC-BY
 
     
endriu333 

Model Samochodu: Chevrolet Cruze 1.8 LTZ+Premium LPG OMEGAS
Pomógł: 43 razy
Dołączył: 01 Mar 2012
Posty: 846
Skąd: Warszawa
Poziom: 26
HP: 16/1637
 1%
MP: 781/781
 100%
EXP: 7/78
 8%
Wysłany: 2016-09-28, 15:41   

Tak sobie czytam te wszystkie wypowiedzi, tanie argumentowanie typu " to dla Waszego dobra" i trochę przypomina to Orwell-a. Panowie nie oszukujmy się gasicie to forum bo jest Wam solą w oku - tak jak zauważył kolega Krzysztof_81 - świat Chevroleta i tak się kurczy w Europie a Wy w tym pomagacie - nie wiem może kiedyś zarejestruję się na CTP ale generalnie nie wiem czy będzie mi się chciała po tym wszystkim - fakt, że ORG jest czarny a CTP biały - jasne kwestia gustu (chociaż mi bardziej odpowiada czarny) ale przyznajcie, że zamykacie ORG-a z pełną premedytacją a nie w celu zjednoczenia - bo to po prostu ŚMIESZNE - idąc tym tropem może byli moderatorzy ORG-a założą inne i co też będziecie je kupowali???? - parafrazując czasy minione i osoby walczące zakończę moją wypowiedź cytatem - "WSZYSTKICH NAS I TAK NIE ZAMKNIECIE" to tyle bo mam wrażenie, że macie swój świat i swoje argumenty :|
 
     
Krzysiek_81 


Model Samochodu: Orlando 1.8 LT+ LPG
Pomógł: 21 razy
Wiek: 42
Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 436
Skąd: Legionowo
Poziom: 19
HP: 7/798
 1%
MP: 381/381
 100%
EXP: 19/49
 38%
Wysłany: 2016-09-28, 16:57   

huri_khan,

Cała teoria konspiracyjna strasząca użytkowników tym, że na ORG moderatorzy czytają PW (nonsens - macie teraz kontrol nad forum, widzicie gdzies możliwość czytania PW???) wyszła od tego, że po rozpadzie na dwa obozy pewne osoby zakładały lipne konta na ORGu tylko po to, żeby na PW spamować nowozarejestrowanych użytkowników informacjami o tym, że "ORG jest bee, a CTP cacy, więc zapraszamy pod adres naszego forum". Informacja o takiej praktyce trafiła do moderatorów od jednego z użytkowników, który zdziwił sie spamem i o tym moderację poinformował. Wam wyszło z tego, że na ORG modzi podglądają wiadomości*. Stąd okres karencji i wymagane 10 postów by odblokować PW - czy możesz choć przyznać, że ładowanie się komuś do piaskownicy pod lipnym kontem tylko po to, żeby przerzucać użytkowników do swojej piaskownicy, opowiadając do tego niestworzone historie za plecami ORGa jest mało eleganckie? I to w jakim celu? Żeby zorganizować zlot?

Bany i blokada kont to efekt zabawy CTP z lipnymi kontami, którą podjął ORG. Może to zabrzmieć jako tłumaczenie siebie, ale sam nie miałem wystarczającej ilości czasu na gierki w podchody, analizowanie adresów IP, wpisów, etc. by wyłapać konta, na których ktoś w CTP chciałby się tu podszywać i robic ferment. Owszem, zablokowałem niejedno konto niezgodne z regulaminem, ale tylko takie, które ktoś tworzył dla reklamy w podpisie (części taniooo, horoskopy, posadzki miksokretem) albo rejestrował się tylko po to, żeby ubliżać moderatorom ORGa na shoutboksie (i to nie były juz przypadkowe osoby z Internetu).

Natomiast co do spraw technicznych, to chyba pamiętasz, że sam zacząłeś modyfikować swoje posty usuwając z nich informacje, zdjęcia, itp. Z resztą niezgodnie z regulaminem, bo skoro jakaś wiedza została na forum przekazana, to była ona już własnością forum i wszystkich użytkowników, którzy chcieliby z niej skorzystać. Nie wiem czy robiłeś ze zwykłej złośliwości czy innych powodów to, że swoją wiedzą chciałeś raczyć tylko na CTP zabierając wszystko z ORGa, to jest wersja zdarzeń jakiej sam byłem świadkiem i jakiej doświadczyli inni użytkownicy. Przykre. Również z mojej perspektywy: skoro nastąpił rozłam grupy - rozumiem różnicę zdań nt. spotów, promocji forum, ewolucji forum na Tapatalk - i zapragnęliście stworzyć własny klub, to jaki był sens palenia za sobą wszystkiego na ORGu?

* Taki cytat z filmu mi się przypomniał, jako żywo pasujący do tej sytuacji. Zamieszczam dla zluzowania, nie pamiętam go dokładnie ale sens jest w 100% taki: "W starożytności słowo 'kobieta' i słowo 'dziewica' brzmiały identycznie, kkomuś wyszło, że 'dziewica urodziła syna' i na tym Chrześcijanie oparli swoją religię".
_________________
Pozdrawiam, Krzysiek

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: