Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych użytkowników do logowania się na nowe forum
http://forum.chevroletteampoland.com/

Poprzedni temat «» Następny temat
Gasnące światła przednie i smród w kabinie
Autor Wiadomość
Ancia 

Model Samochodu: chevrolet lacetti
Poziom: 1
HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 0/9
 0%
  Wysłany: 2016-04-28, 22:19   Gasnące światła przednie i smród w kabinie

Od miesiąca mam problem z gasnącymi światłami mijania. W czasie jazdy, nie zależnie czy jest to gładka droga czy dziury, światła zmieniają się z mijania na pozycyjne albo całkiem gasną. Nie pomaga przełączenie ich przy kierownicy. Wszystkie inne działają, włącznie z podświetleniem na konsoli.
Od miesiąca też czuć zapach spalenizny w kabinie. Najpierw myślałam że to z nawiewu bo śmierdzi tylko z lewej strony od kierowcy. Szczególnie na dłuższych trasach. Idąc tropem bezpieczników, okazało się że to właśnie czuć ten zapach w miejscu bezpieczników koło kierowcy. Problem w tym, że żaden nie jest przepalony, tak samo jak te pod maską. Kostki pod kierownicą też są ok, nie widać żadnych przetopień ani śniedzi...
3 miesiące temu miałam wiadro wody w progu od kierowcy. Czystej wody, bez żadnej rdzy. Wycieraczka z tyłu działa dobrze, płyn dociera bez problemu.
Nikt nie może zdiagnozować co się dzieje. Nie wiem już co robić i gdzie oddać auto żeby ktoś znalazł cokolwiek.
Miał ktoś podobne objawy? Najgorsze jest to, że nie mogę się nigdzie ruszyć po zmierzchu... w ciągu dnia jakoś ujdzie, bo mnie widać, ale jadąc wieczorem nagle staję się całkowicie ciemna od przodu i sama nic nie widzę...

POMOCY!!!

Będę wdzięczna za jakieś schematy elektryki, bo szukając na necie nic nie jest dostępne... "strony nie znaleziono" :|

Hoken 

Model Samochodu: chevrolet lacetti
Poziom: 1
HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 0/9
 0%
Wysłany: 2016-05-03, 13:39   

Witaj rok temu działo mi się to samo zawiozłem samochód do serwisu i okazało się że naprawili usterkę za darmo gdyż model ten obejmowała akcja serwisowa. Może warto spróbować?(przepalał sie jakiś przekaznik)

jajco112 
jajco112

Model Samochodu: Suzuki Forenza
Poziom: 2
HP: 0/30
 0%
MP: 14/14
 100%
EXP: 1/8
 12%
Wysłany: 2016-09-27, 08:18   

kostka za licznikiem, standardowy problem z palącymi się złączami w lacetti. Poszukaj jak to wygląda w forenzie to zobaczysz jak to wygląda i gdzie jest. Niestety ale tylko akcje serwisowe w Usa są opisywane w necie ze zdjęciami.

Odpowiedz do tematu