Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych użytkowników do logowania się na nowe forum
http://forum.chevroletteampoland.com/



Poprzedni temat «» Następny temat
Orlando a ciąganie przyczepki
Autor Wiadomość
Mandrol 

Model Samochodu: Orlando 2.0 D AT LTZ MY2012
Wiek: 45
Dołączył: 16 Sie 2016
Posty: 4
Skąd: Czernica k.Rybnika
Poziom: 1
HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 3/9
 33%
Wysłany: 2016-08-17, 13:55   Orlando a ciąganie przyczepki

Witam wszystkich!

Jak w temacie- jakie macie doświadczenie z ciągnięciem przyczepek kempingowych Waszymi Orlando?
Mój automacik spisuje się znakomicie z cepkami- udało nam się przejechać prawie 10 000 km zwiedzając po drodze Szwecję, Finlandię, Norwegię, Danię oraz Niemcy. Samochód ze swoimi 163KM nawet nie czuł ogona, spalał gdzieś ok. 11-12l/100km przy pełnym obciążeniu samochodu i przyczepy DMC1050kg. Od niedawna ciągnie inną przyczepę o DMC1350kg i po zwiększeniu mocy i momentu jazda z ogonkiem stała się jeszcze bardziej przyjemniejsza a i spalanie spadło (o dziwo!) o jakieś 1-1,5l/100km w porównaniu z lżejszą cepką. Poza tym chyba duża MW auta sprawia, że przyczepa idzie jak po sznurku za Orlando- nic nie kołysze i nie buja na boki no chyba, że duży wiatr wieje ale wtedy to przy każdym aucie może bujać.
Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie.
 
 
     
Pabloo 
Mistrz

Model Samochodu: Orlando LT+ 2.0
Dołączył: 17 Lis 2012
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Poziom: 1
HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 4/9
 44%
Wysłany: 2016-09-13, 14:17   

Witam
Ja ciągnąłem 2.0 163KM, przyczepa 1100kg, nie było problemu, Chorwacja i z powrotem, do tego 2 rowery na dachu. Orlando ma krótki tył więc nim nie "nosi" - wcześniej miałem Octavię to rzucała "tyłkiem" jakby salsę tańczyła... Łatwo też się zapomnieć z prędkością bo auto nie czuje tej tony na haku i można "przesadzić" - najlepsza prędkość jak dla mnie to tak jak ciężarówki, nie ma zbędnego wyprzedzania.
Jeśli jakieś pytania - zapraszam.
Pozdrawiam
Pabloo
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: