Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych użytkowników do logowania się na nowe forum
http://forum.chevroletteampoland.com/



Poprzedni temat «» Następny temat
Pakowność, miejsce w bagarzniku
Autor Wiadomość
tobi85 

Model Samochodu: fiat
Dołączył: 25 Sty 2016
Posty: 5
Skąd: lodz
Poziom: 1
HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 4/9
 44%
Wysłany: 2016-02-08, 10:44   Pakowność, miejsce w bagarzniku

Opinie o aucie przeczytane, przeanalizowane przyszedł czas obejrzeć autko więc udałem się do salonu gdzie przypadkiem był używany model.
I w sumie wszystko ładnie pięknie tylko mam wrażenie że miejsca w bagażniku nie ma za wiele.

Pierwszy rząd fajnie przestronnie.

Drugi powiedzmy że akceptowalnie, przy moim ustawieniu fotela z przodu (nie ustawiam dużej odległości na nogi) z tyłu szału nie ma przydało by się kilka cm więcej ale jest w miarę.

Idziemy do bagażnika i tu trochę rozczarowanie, dlaczego ?
A no dlatego że szukane auto było z przeznaczeniem mn. na wypad do rodziny (około 300 km w jedną stronę) średnio raz w miesiącu z małym dzieckiem, czyli 3 torby plus wózek, i kilka innych dziecięcych "gadżetów" przy zasuniętej rolecie bagażnika wydaje mi się nie możliwe.

Orlando jest trochę dłudzy oraz szerszy od Tourana spodziewałem się też podobnej pojemości na bagaż a tu trochę rozczarowanie...
Orlando 454 l, Touran 662 l :-o


Stąd pytanie o wasze doświadczenia przy większych wypadach "za miasto" ?
 
     
kubab

Model Samochodu: Był Orlando...
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 49
Skąd: mazowieckie
Poziom: 5
HP: 0/81
 0%
MP: 38/38
 100%
EXP: 11/13
 84%
Wysłany: 2016-02-08, 19:09   

Eee tam, Orlando jest całkiem pakowne, tylko trzeba roletę trzymać w garażu. Ja swoją odłożyłem od razu po odebraniu z salonu i przez 3 lata ani razu jej nie założyłem - mam przyciemniane szyby, więc nie widać co mam w bagażniku. Bagażnik jest foremny i sporo się do niego mieści, z tym, że przez 2 złożone siedzenia jest płytszy, niż konkurencja.

Ja z 2 maluchami zjeździłem Orlando połowę Europy i zawsze się mieściliśmy. Co do wózka, to mam zwyczaj duży wózek wozić w bagażniku dachowym a jak przechodzimy na spacerówkę, to spokojnie upycham ją w bagażniku i rezygnuję wtedy z bagażnika dachowego.

Orlando dobrze się spisze nawet jak powiększysz swoją rodzinę o jednego malucha. Uważam, że dla rodziny 2+2 to bardzo dobry samochód. Dla większych rodzin się nie nadaje. Gdy planujesz 3 maluchów, to szukaj samochodu z 3 takimi samymi fotelami w 2 rzędzie.
 
     
wie_siek40

Model Samochodu: Orlando
Dołączył: 14 Paź 2013
Posty: 1
Skąd: Dobre Miasto
Poziom: 1
HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 0/9
 0%
  Wysłany: 2016-02-09, 17:55   

Zawsze można wymontować trzeci rząd siedzeń. Robi się to szybko i bez problemu.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: