Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych użytkowników do logowania się na nowe forum
http://forum.chevroletteampoland.com/

Poprzedni temat «» Następny temat
ASO Trójmiasto - Motor Centrum czy Serwis Haller?
Autor Wiadomość
rudy007 

Model Samochodu: chevrolet cruze 2.0 LTZ
Poziom: 4
HP: 0/61
 0%
MP: 29/29
 100%
EXP: 5/11
 45%
Wysłany: 2012-09-05, 18:31   ASO Trójmiasto - Motor Centrum czy Serwis Haller?

Koledzy z Pomorza, wskażcie opinie o serwisach w Trójmieście. Który polecacie Motor Centrum czy Serwis Haller?

[ Dodano: |9 Lis 2012|, o 12:27 ]
Hej!! Czy nikt nie serwisuje chevroletów w Trójmieście??

416Si
Aveo

Model Samochodu: chevrolet
Poziom: 1
HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 0/9
 0%
Wysłany: 2012-11-27, 18:32   

po swoich doświadczeniach będę unikał serwisu Hallera, Motor Centrum jeszcze nie sprawdzałem ale wybieram się tam wkrótce.

Mad 
Mad

Model Samochodu: Captiva
 0%
 100%
EXP: 4/9
 44%
Wysłany: 2012-12-13, 21:29   

Cześć . Ja serwisuje moją Captive u Hallera w Gdyni i jak dotąd było znośnie tj. bez wpadek ale może tylko dlatego że były to przeglądy obowiązkowe ( 15 , 30 tyś. ) . Cenowo również ok .

gigi10 

Model Samochodu: Aveo T250 1.2 16V White Pearl
 0%
 100%
EXP: 2/9
 22%
Wysłany: 2013-01-02, 14:18   

Właśnie wróciłem z pierwszego przeglądu gwarancyjnego w serwisie Haller w Gdańsk-Osowa
Ta ''przyjemność'' kosztowała mnie dokładnie 580,64 zł
Dodam,że olej silnikowy dexaco 2 5w30 kupiłem wcześniej na all. dlatego przegląd kosztował mniej niż zwykle.
Cały ten serwis trwał ok 2 godzin, dlatego warto uzbroić się w cierpliwość i ew gazetę.

ernet 
Ernet

Model Samochodu: Aveo 1.2 T250 SD - czarny
Poziom: 8
HP: 0/159
 0%
MP: 76/76
 100%
EXP: 2/19
 10%
Wysłany: 2013-01-03, 23:41   

A ile kosztuje on w serwisie ? I czy jesteście pewni,że to pełen syntetyk ?
Poczytajcie komentarze ( rozwińcie je ) do tego filmiku
http://www.youtube.com/watch?v=qM1yZ5wE3L0

gigi10 

Model Samochodu: Aveo T250 1.2 16V White Pearl
 0%
 100%
EXP: 2/9
 22%
Wysłany: 2013-01-07, 15:06   

Czy to pełen syntetyk tego nie wiem - taki miał być według pracownika owego serwisu więc taki nabyłem i teraz na nim jeżdżę bez jakichkolwiek zakłóceń w pracy silnika czy też jego uruchamianiu w minusowych temperaturach .

berpa 

Model Samochodu: Spark 1.0, Cruze 1.8
Poziom: 20
HP: 8/893
 1%
MP: 426/426
 100%
EXP: 46/52
 88%
Wysłany: 2014-04-11, 22:30   

Dałem sobie spokój z serwisem w Gdańsku. Kilka lat temu kupiłem u nich samochód i serwisowałem przez kilka miesięcy. To byli mistrzowie bajeru np. tłumaczyli mi, że świecąca się stale kontrolka check engine to normalka w samochodzie z instalacją gazową. Albo inny ich numer: mimo kolejnych "napraw" tej samej "drobnostki" ( wskutek wadliwego montażu instalacji LPG czasami gasł mi silnik podczas wyprzedzania ) odmawiano mi wpisów w książeczce gwarancyjnej dokumentującej radosną twórczość serwisu polegającą głownie na resetowaniu błędów i leżakowaniu samochodu. Mógłbym o nich długo opowiadać. Wolałem jeździć do Hallera mimo, że zupełnie nie było mi po drodze. Ale to może kwestia na kogo się trafi? Tak czy owak w Gdyni szczególnie warto podejść do takiego jasnowłosego kierownika serwisu. Konkretny, rzetelny facet. Szczególnie w wątpliwych przypadkach zamiast opowiadać bajki potrafi zakasać rękawy i samemu szukać rozwiązania problemu.

rajtkezjusz 

Model Samochodu: AVEO T300 1.3 95KM
Poziom: 8
HP: 0/159
 0%
MP: 76/76
 100%
EXP: 8/19
 42%
Wysłany: 2015-07-10, 22:23   

quote="berpa"]Dałem sobie spokój z serwisem w Gdańsku. Kilka lat temu kupiłem u nich samochód i serwisowałem przez kilka miesięcy. To byli mistrzowie bajeru np. tłumaczyli mi, że świecąca się stale kontrolka check engine to normalka w samochodzie z instalacją gazową. Albo inny ich numer: mimo kolejnych "napraw" tej samej "drobnostki" ( wskutek wadliwego montażu instalacji LPG czasami gasł mi silnik podczas wyprzedzania ) odmawiano mi wpisów w książeczce gwarancyjnej dokumentującej radosną twórczość serwisu polegającą głownie na resetowaniu błędów i leżakowaniu samochodu. Mógłbym o nich długo opowiadać. Wolałem jeździć do Hallera mimo, że zupełnie nie było mi po drodze. Ale to może kwestia na kogo się trafi? Tak czy owak w Gdyni szczególnie warto podejść do takiego jasnowłosego kierownika serwisu. Konkretny, rzetelny facet. Szczególnie w wątpliwych przypadkach zamiast opowiadać bajki potrafi zakasać rękawy i samemu szukać rozwiązania problemu.[/quote]

ja kupiłem uzywkę aveo w Gdyni w salonie Haller. Zdecydowałem się na przegląd u nich przy 49 tys km,wymieniono olej na GM dexos 2 ,wlano 3.5 litra,instrukcja mówi,że wchodzi 4.3 więc troche się dziwię (inne dane mówią ,że 3.75 l)-może ktoś podpowie ile w końcu powinno byc??. wymieniono żarówkę i zrobiono przegląd auta,razem prawie 430 zł.Wyszło ,że trzeba wymienić pompę wody-wymieniono na gwarancji i tak pomyslałem ,że ok serwis ,może będę serwisował. Lecz zrobiło się ale:
-przy zakupie powiedziano mi,że auto miało malowaną maskę-ok,ale po tygodniu widzę,że maska jest w połowie jakby pomalowana,a nie cała-pod słońce widać,podjechałem do serwisu w Gdyni i stwierdzono ,że szpachel chyba "siadł" :-o ,a miała byc tylko malowana-tak więc sciema nr1
-poprosiłem o sprawdzenie co jeszcze było robione -okazało się,że można było wykonać telefon przy mnie do poprzedniego własciciela i ustalić ,że malowano maskę (raczej pół) i wymieniono jeszcze jakąs maskownicę
-co do maski,to stwierdzono ,że jest po gwarancji i nic nie moga zrobic,no chyba ,że pokryje koszty-także poczułem sie,jakbym kupował auto od handlarza aut,a nie z ASO ,poniewaz gdy płaciłem za auto ,to była mowa o tym,że maska jest malowana i na taki układ się zgodziłem (maska,czyli cała,a nie pół )
-wymieniłem filtr powietrza,ponieważ ten okres wymian co podaje producent to sciema,filtr był brudny (mam juz któreś auto i wiem kiedy nalezy wymienić)-ASO robiło niby przegląd ,ale nie zwrócono uwagi na brudny filtr
-wymieniłem kabinowy-to samo
-przy sprawie z maską dowiedziałem się,że wymieniono świece 10 tys km temu (po co to nie wiem,bo wg rozpiski za szybko),ale auto poszarpywało delikatnie przy łagodnym przyspieszaniu i miało jakby za mało mocy -wiedziałem ,że coś z zapłonem ,bo już to przerabiałem w innym aucie,więc zakupiłem świece i sam wymieniłem ,te zdemontowane były pokryte proszkiem o kolorze zółtym ,a dwie miały punktowo przebarwioną na czarno porcelanę. Po wymianie auto ma stabilne obroty jałowe ok700 obr/min i ładnie się zbiera.
-klimy nie przeglądano,bo podobno nie trzeba,ale z kratek jechało taką ciepłą wilgocią ,zastosowałem tzw bombę do usuwania zapachów,grzybów itd,teraz jest ok. Za rok dam przejrzeć klimę ,oczywiście poza ASO

to co napisałem,to moje doświadczenia z ASO Haller,każdy wysnuje wnioski jakie chce. Auto jest ok,wystarczyło potraktować mnie jak klienta ,a mieliby kogos,co przyjeżdzałby do nich na serwis -bo stac mnie na to,ale potraktowali mnie jak kogoś na zasadzie-sprzedaj,zapomnij -takie mam odczucie.

Odpowiedz do tematu