Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych użytkowników do logowania się na nowe forum
http://forum.chevroletteampoland.com/

Poprzedni temat «» Następny temat
Spr??yny Kayaba
Autor Wiadomość
janko11

Model Samochodu: Chevrolet Aveo
Poziom: 2
HP: 0/30
 0%
MP: 14/14
 100%
EXP: 3/8
 37%
Wysłany: 2014-10-29, 12:57   Sprężyny Kayaba

Witam, planuje zakup nowych sprężyn do swojego Aveo, z tego co kojarzę Kayaba produkuje dobre części zawieszenia więc co do tego czy to dobry wybór niie mam żadnych wątpliwości, jednak nie do końca jestem pewny czy taka sama wymiana sprężyn jest OK czy może trzeba też wymienić amorki? I jeszcze jedno, ta seria K-Flex to jakieś wzmacniane sprężyny czy jak, orientuje się ktoś?

mankel 

Model Samochodu: Aveo T300
 0%
 100%
EXP: 5/8
 62%
Wysłany: 2015-03-16, 14:46   Re: Sprężyny Kayaba

janko11 napisał/a:
Witam, planuje zakup nowych sprężyn do swojego Aveo, z tego co kojarzę Kayaba produkuje dobre części zawieszenia więc co do tego czy to dobry wybór niie mam żadnych wątpliwości, jednak nie do końca jestem pewny czy taka sama wymiana sprężyn jest OK czy może trzeba też wymienić amorki? I jeszcze jedno, ta seria K-Flex to jakieś wzmacniane sprężyny czy jak, orientuje się ktoś?

Czemu wogole chcesz wymieniać sprężyny ? pękły ?

a czy amorki - sprawdzenie na stacji diagnostycznej :) - podają tam procentowe zurzycie

co do reszty to poszukaj na google.pl

Pro+X 

Model Samochodu: Aveo 5d 1206 16V
 0%
 100%
EXP: 7/8
 87%
Wysłany: 2015-03-19, 17:41   

Są dostępne czerwone sprezyny . Są utwardzoe dają chyba -30mm przód tył i lepszy komfort w prowadzeiu po łuku , nie wiem czy wpływa na komfort jazdy. jeżeli jest sens wymiay w ogóle sprężyn to na usportowione . wtedy zmienia sie amortyzatory , z czerwonymi mogą współpracować zwykłe amortyzatory dodatkowo wymienia się gumowe podkładki w gniazdach amortyzatorów i łożyska w tych gniazdach .

Odpowiedz do tematu