Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych użytkowników do logowania się na nowe forum
http://forum.chevroletteampoland.com/

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z odpaleniem...
Autor Wiadomość
Adam83

Model Samochodu: Lacetti/Nubira 3
Poziom: 1
HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 1/9
 11%
Wysłany: 2014-02-23, 10:19   Problem z odpaleniem...

Hej. Jestem posiadaczem Lacetti/Nubira 2005 CDX 1,8 + LPG. Podczas postoju samochód zgasł - nie mogę go odpalić. Wczoraj wymieniłem profilaktycznie pompę paliwa, ale nic to nie dało. Pompy nie słychać jak zasysa paliwo. Podczas próby odpalenia auta nic się nie dzieje na desce rozdzielczej. Żadna kontrolka się nie świeci, wskaźniki się nie podnoszą. Również nie świeci się kontrolka od gazu. Od dwóch miesięcy od czasu do czasu żeby odpalić auto musiałem troszkę pokręcić rozrusznikiem, dlatego wymieniłem pompę paliwa. Czy jest to czujnik położenia wału? Czy jego uszkodzenie jest powiązane z niepaleniem się kontrolek ? Z góry dziękuję za odpowiedzi. PS: Z pychu też nie dało rady.

esjot
[Usunięty]

Poziom: 32
HP: 82/2753
 3%
MP: 1314/1314
 100%
EXP: 67/111
 60%
Wysłany: 2014-02-23, 11:33   

Pierwsze co mi przychodzi do głowy, to problem z akumulatorem lub jego podłączeniem.
Adam83 napisał/a:
Czy jest to czujnik położenia wału? Czy jego uszkodzenie jest powiązane z niepaleniem się kontrolek
Nie powinno to mieć żadnego znaczenia.
A w czasie jak chcesz odpalić, a kontrolki nie działają możesz włączyć światła, radio (cokolwiek)?

Adam83

Model Samochodu: Lacetti/Nubira 3
Poziom: 1
HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 1/9
 11%
Wysłany: 2014-02-23, 13:33   

Światłą,klakson,radio,dmuchawa,podświetlenie konsoli działają. Sprawdziłem też bezpieczniki ale również są ok. Podejrzewam dodatkowy alarm. Ale z tego co pamiętam to nawet przy odpaleniu auta na włączonym alarmie,auto zapala a potem natychmiast gaśnie.

Odpowiedz do tematu