Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych użytkowników do logowania się na nowe forum
http://forum.chevroletteampoland.com/



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: C77
2013-02-20, 17:09
Dobre Oferty
Autor Wiadomość
mario78 
BLACK ROOF


Model Samochodu: Chevrolet Cruze 2.0VCDi 192KM&443Nm
Pomógł: 75 razy
Dołączył: 15 Sie 2011
Posty: 1104
Skąd: Białystok
Poziom: 29
HP: 42/2142
 2%
MP: 1022/1022
 100%
EXP: 17/94
 18%
Wysłany: 2013-12-16, 13:35   

pezet napisał/a:
Kupowałeś auto przez tą firmę? Jak Twoje doświadczenia?


Nie kupowałem, ale w sumie też nie słyszałem o jakichkolwiek przekrętach robionych przez tą firmę, zawsze w ''Auto Swiecie'' jak podają ceny jakiegos auta to pisza ile kosztuje u dealera i drugą niższą cenę w autosalon24.

bonsoft napisał/a:
A nie lepiej jednak u dilera ?


U dealera na pewno wygodniej, ale i zdecydowanie drożej :wink:

pezet a dzwoniłeś do jakichś pośredników i pytałeś co i jak, i dlaczego tak tanio <mysli> ?
_________________

Chevrolet Cruze 2.0VCDi 192KM&443Nm
NISSAN JUKE 1.6 DIG-T 0-222km/h i szybciej nie pojedzie
 
     
Wito1985

Model Samochodu: Cruze
Dołączył: 05 Lip 2013
Posty: 20
Skąd: Wrocław
Poziom: 3
HP: 0/44
 0%
MP: 21/21
 100%
EXP: 2/9
 22%
Wysłany: 2013-12-16, 20:07   

mario78 napisał/a:
pezet napisał/a:
Kupowałeś auto przez tą firmę? Jak Twoje doświadczenia?


Nie kupowałem, ale w sumie też nie słyszałem o jakichkolwiek przekrętach robionych przez tą firmę, zawsze w ''Auto Swiecie'' jak podają ceny jakiegos auta to pisza ile kosztuje u dealera i drugą niższą cenę w autosalon24.

bonsoft napisał/a:
A nie lepiej jednak u dilera ?


U dealera na pewno wygodniej, ale i zdecydowanie drożej :wink:

pezet a dzwoniłeś do jakichś pośredników i pytałeś co i jak, i dlaczego tak tanio <mysli> ?

przed zakupem mojego w salonie kontaktowalem sie z firma superauto bo mieli bardzo korzystna oferte na cruza ale pozniej po wyliczeniu leasingu byl o tyle drozszy od aszego banku ze wychodzilo na jedno. Wydaje mi sie ze firmy te zarabiaja na firmach ktore udzielaja leasingu dlatego leasing lub kredyt zawse wyjdzie drozszy niz przez salon.
 
     
pezet 

Model Samochodu: Chevrolet Cruze
Dołączył: 10 Cze 2012
Posty: 30
Skąd: Warszawa
Poziom: 4
HP: 0/61
 0%
MP: 29/29
 100%
EXP: 3/11
 27%
Wysłany: 2013-12-16, 23:59   

Wito1985 napisał/a:


pezet a dzwoniłeś do jakichś pośredników i pytałeś co i jak, i dlaczego tak tanio <mysli> ?


Dzwoniłem do firmu TP Auto - podobny pośrednik. Pan niestety nie był zbyt kompetentny. Na wiele pytań odpowiadał: zależy od oferty. A jak pytałem o konkretną ofertę, to zasłaniał się chwilowym brakiem internetu. Miał oddzwonić, nie oddzwonił.

Pewne jest to, że cena, którą podają te firmy dotyczy zakupu na kredyt wziętego w ich firmie. Bez kredytu trzeba zapłacić więcej, ale przez ten brak internetu nie dowiedziałem się o ile więcej :mrgreen:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: