Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych użytkowników do logowania się na nowe forum
http://forum.chevroletteampoland.com/

Poprzedni temat «» Następny temat
Siatka baga?nika
Autor Wiadomość
cubeque 

Model Samochodu: Chevrolet Orlando 1.4 LT+
Poziom: 1
HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 4/9
 44%
Wysłany: 2013-12-11, 08:14   Siatka bagażnika

Może zabrzmi to dość idiotycznie, ale niezbyt się orientuję , do czego przypiąć siatkę bagażnika, która dostałem z autem. Myślałem, że jest to ta siatka, co widnieje w akcesoriach na stronie Chevroleta, jednak to co ja mam, ma tylko dwa haczyki i dwie pętelki.
Macie też coś takiego?

silvan85

Model Samochodu: Cruze Kombi 1.4 LT+
Poziom: 8
HP: 0/159
 0%
MP: 76/76
 100%
EXP: 10/19
 52%
Wysłany: 2013-12-11, 08:45   

W Cruzie Kombi wpinasz to zaraz za tylną klapą w poprzek bagażnika. Jest to siatka na duperelki żeby nie walały się po bagażniku. Niestety utrudnia ona dostęp do bagażnika. Dlatego ja zamocowałem ją sobie wzdłuż bagażnika po prawej stronie. Użyłem dwa oryginalne mocowania od tej siatki + zagłówek + klamrę za siedzeniami.

paulr

Model Samochodu: ORLANDO
Poziom: 5
HP: 0/81
 0%
MP: 38/38
 100%
EXP: 10/13
 76%
Wysłany: 2013-12-11, 15:08   

jak masz taka około 15cm wysokości to po lewej i prawej stronie na wysokości (tyle ile ma siatka) mniej więcej końca tylnych lamp i trochę pod zaczepem na roletę są 2 takie wystające uchwyty tam zaczepiasz tak by otwarciem siatka była do góry. Natomiast na dole te haczyki zapinasz o 2 metalowe zaczepy, które są też po lewej i prawej.
Ja siatkę używam na drobne przedmioty, których nie trzeba szukać po bagażniku, tym bardziej że między 2 rzędem foteli a bagażnikiem ja mam przerwę, i byle co tam wpadało:)
Pozatym w Cruzie bagażnik jest w głąb auta a w orlando bagażnik jest równy z progiem załadunkowym i jest szansa że może się coś przedostać na tylną klapę i podczas otwierania wylecieć...

Odpowiedz do tematu