Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych użytkowników do logowania się na nowe forum
http://forum.chevroletteampoland.com/

Poprzedni temat «» Następny temat
Akcja serwisowa - Cięgno siłownika układu hamulcowego
Autor Wiadomość
huri_khan 

Model Samochodu: Cruze
Poziom: 22
HP: 22/1106
 2%
MP: 528/528
 100%
EXP: 7/59
 11%
Wysłany: 2013-05-20, 11:06   Akcja serwisowa - Cięgno siłownika układu hamulcowego

Przedsiębiorca Chevrolet Poland sp. z o.o. powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że niektóre samochody Chevrolet Captiva wyprodukowane w Korei Południowej mogą być wadliwe.

Polski dystrybutor samochodów Chevrolet poinformował, że w procesie montażu mogło dojść do niezamontowania zabezpieczenia trzpienia łączącego cięgno siłownika wspomagania układu hamulcowego z pedałem hamulca. Na skutek jego wciskania w wadliwych egzemplarzach pojazdów może dojść do rozpięcia cięgna siłownika wspomagania układu hamulcowego z pedałem hamulca. Efektem usterki mogą być trudności w operowaniu układem hamulcowym za pomocą pedału hamulca przez kierującego pojazdem.

Wada dotyczy samochodów Chevrolet Captiva z roku modelowego 2007 o numerach VIN z zakresu: 6B000257 - 9BO52216.

Spółka zapewniła Urząd, że powiadomi listownie autoryzowane serwisy prowadzące sprzedaż na terytorium Polski o prowadzonej kampanii naprawczej, które następnie poinformują klientów o konieczności udania się do autoryzowanej stacji obsługi. W przypadku wykrycia wady zostanie ona bezpłatnie usunięta.
W Polsce akcją objęte są 203 pojazdy.

https://uokik.gov.pl/powiadomienia.php?news_id=694

Odpowiedz do tematu