Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych użytkowników do logowania się na nowe forum
http://forum.chevroletteampoland.com/



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: nieaktualne
2013-02-15, 20:04
Sposób monta?u wtrysków LPG w Lacetti 1.4
Autor Wiadomość
Piotr_M 

Model Samochodu: Lacetti + Aveo
Dołączył: 17 Maj 2012
Posty: 1
Skąd: okolice Łodzi
Poziom: 1
HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 0/9
 0%
Wysłany: 2012-05-29, 12:04   Sposób montażu wtrysków LPG w Lacetti 1.4

Serdecznie witam wszystkich forumowiczów.

Mam pytanie do posiadaczy zagazowanych Laczków 1.4:
Jak macie zamontowaną listwę wtryskową LPG? Mile widziane fotki.
Moje "orły" użyły opasek samozaciskowych i w ten sposób przymocowały listwę do gumowego węża układu chłodzenia...



Zamierzam zmusić ich do poprawienia tego knota, więc chcę najpierw wiedzieć jak się to powinno zrobić.
Najwygodniej pewnie wykorzystać śruby mocujące pokrywę zaworów, ale sporo czytam o wyciekach spod tego elementu i mam wątpliwości, czy nie będzie to proszenie się o kłopoty.

Sprawa dość pilna - jutro jadę do paproków, a jak widać na zdjęciu powyżej zostawienie im wolnej ręki i zdanie się na ich fachowość i doświadczenie nie kończy się najlepiej. Wolę pokazać im palcem co i gdzie mają przykręcić. Pomożecie?
 
     
nieaktualne 

Model Samochodu: Sprzedany
Pomógł: 61 razy
Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 1458
Skąd: EPA
Poziom: 32
HP: 55/2753
 2%
MP: 1314/1314
 100%
EXP: 74/111
 66%
Wysłany: 2012-05-29, 14:47   

Piotr_M napisał/a:
Moje "orły" użyły opasek samozaciskowych i w ten sposób przymocowały listwę do gumowego węża układu chłodzenia...


Sposób montażu listwy z jednej strony nie wygląda za estetycznie ale z drugiej strony jest to praktyczne ponieważ przewody układu chłodzenia będą szczególnie zimą ją podgrzewać co jest wskazane dla lepszego jej samooczyszczania.

Doczepił bym się tylko do braku opasek zaciskowych których jest brak na końcówkach przewodów z wyjścia wtryskiwaczy.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: