Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych użytkowników do logowania się na nowe forum
http://forum.chevroletteampoland.com/


Znalezionych wyników: 386
Forum Chevrolet Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zmiany organizacyjne
wszim

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 23959

PostForum: Nasze Forum   Wysłany: 2016-09-28, 19:58   Temat: Zmiany organizacyjne
Tak się stało i koniec, kropka. Argumenty, powody i osoby winne przedstawione. I każdy zrobi z tym co uważa. Kto walnie focha - jego prawo, kto zbuduje nowe forum w sieci - jego prawo. Kto zdecyduje się kontynuować rozmowy i wątki na CTP - zapraszamy. Wszelkie zmiany techniczne jak najbardziej możliwe do uwzględnienia. Pozostawienie forum org w postaci obecnej raczej już nie możliwe, zbyt dużo krzywd, zdecydowało głosowanie, rozwiązania były różne, różne głosy od skrajnych po łagodne. Sprawa spotów zlotów nie jest obowiązkowa, to tylko idea zbliżenia do siebie ludzi którzy tego chcą, którym anonimowa wirtualna rzeczywistość nie wystarcza.

Krzysiek81 - nie zgodzę się kompletnie, że forum CTP jest forum nietechnicznym, to jest forma działania, którą od początku bardzo mocno forsuję. Choć nie jestem moderatorem w jakiś sposób swoją działalnością techniczną zdobyłem pewien status, bez sięgania po metody niegodne. To jest też powód dla którego na orgu stałem się niewygodny i banowany. Bo śmiałem poddawać w wątpliwość techniczne aksjomaty C77 i próbowałem polemizować. (Zresztą ja jestem mało ważny, uważam, że poważnie nie fair było zbanowanie barusa, człowieka który naprawdę dużo profesjonalnej wiedzy wniósł do ORGa. Powód był jeden. Nie zgodził się z teorią głoszoną przez C77 więc ten go zamiótł razem z częścią wątku. )
Krzysiek81 przejrzyj spektrum techniczne CTP, bo sam twierdzisz słabo tam zaglądałeś, zobacz na ilość wątków i postów działu orlando, które w orgu było marginesem. Weź też pod uwagę skalę czasu działania ORG i CTP.

FORUM jak sama nazwa wskazuje służy do dzielenia się opiniami, poszukiwania rozwiązań problemów, podawania rad ale także do dyskusji i polemik (w tym przypadku technicznych). Jeżeli moderator forum ma taką władzę, że tnie równo wszystko co mu się nie podoba, ale nie z powodu merytoryki czy netykiety lecz z powodów czysto osobistych bo z poczucia uszczerbku na dumie, wtedy już nie jest to forum tylko prywatny folwark i patologia.
  Temat: Zmiany organizacyjne
wszim

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 23959

PostForum: Nasze Forum   Wysłany: 2016-09-27, 17:55   Temat: Zmiany organizacyjne
C77 napisał/a:

Reasumując, niezadowolonych z faktu że ich forum zostanie zamknięte i zarchiwizowane jest bardzo wielu.

To możesz im wytłumaczyć, że właśnie twoje czyny do tego doprowadziły. Bo masz dwie osobowości - jedną jasną ( pomagasz innym technicznie, podrzucasz nowinki ze świata) i drugą ciemną (nie znosząca sprzeciwu i krytyki, autorytarną, do tego kłamstwa, podjudzanie, wyzwiska), dzięki uprawnieniom moda grałeś ludźmi jak pionkami na szachownicy. Zmieniałeś sens wypowiedzi, kasowałeś niewygodne dla ciebie posty, dopisywałeś nowe, wszystko po to by w oczach nieświadomych wychodzić na aniołka. Gdy ktoś protestował (nawet na innym forum) to łamiąc regulamin w ciągu minuty wrzucałeś serie ostrzeżeń powodujących ban (czyli brak możliwości udzielania się na forum). Stałeś się panem życia i śmierci tego forum. Teraz widać, że jego śmierci.

Nikt z kilkunastu osób nie obudził się pewnego dnia i nie wyssał z palca pomysłu - a teraz z nudów wydajmy kasę i wypieprzmy sobie kogoś i zamknijmy jakieś forum. Coś do takiej sytuacji ludzi pchnęło.
Teraz możesz sobie pisać epopeje jak to fala zakochanych w tobie ludzi wylewa żal. Zakochanych bo nie znających tego prawdziwego C77.
  Temat: Zmiany organizacyjne
wszim

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 23959

PostForum: Nasze Forum   Wysłany: 2016-09-27, 11:12   Temat: Zmiany organizacyjne
C77 napisał/a:
Hmm... a skąd w ogóle domniemanie że jeśli zamkniecie ludziom ich ulubione forum,

Forum nie zostanie zamknięte. Nadal będzie dostęp do wszystkich jego zasobów. A że za pośrednictwem CTP? Taki urok zmian, koncepcji było kilka, demokratycznie została wybrana taka właśnie. Od tygodnia następuje intensywny napływ nowych użytkowników. Tak więc nie jest jak twierdzisz, że pożegnanie się z moderowaniem C77 stanowi dla kogoś traumantyczne przeżycie.
C77 napisał/a:

BTW. wszyscy wiedzą że koledzy zapłacili za moją głowę nie za forum Org :-)

Zgadza się, był to jeden z ważkich argumentów ale nie jedyny. Ponieważ nie było innego sposobu przywrócenia temu forum zdroworązsadkowych zasad działania(administrator i były właściciel kompletnie się forum nie interesował), grupka luźnie powiązanych ze sobą ludzi postanowiła wykorzystać sytuację i złamać twój nieetyczny dyktat.
Patrząc historycznie to ty doprowadziłeś, że wyrzuceni z forum ludzie utworzyli CTP. Ty też stałeś się powodem, że kolejni sekowani nowi użytkownicy do CTP dołączali. Tak więc to pośrednio przez twoje uczynki stało się to co się stało. Czuj się więc niejako kreatorem obecnej sytuacji.
A przy okazji zacytuję fragment wypowiedzi moderatora tego forum, która jest bardzo życiowa
Krzysiek81 napisał/a:
Podsumowując, to co się stało: "umarł król, niech żyje król" - w sumie żebyśmy tylko zdrowi byli, a zmiany w życiu są nieuniknione: (chronologicznie) red. naczelnego Frankowskiego wywalili z Top Gear Polska, Chevrolet wycofał się z Polski, złomnik.pl się zamknął i został zastąpiony poznawaniem samochodów, usunęli Clarksona... wszystko do przeżycia.
  Temat: Cewka zapłnowa w Cruze
wszim

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 24022

PostForum: Mechanika   Wysłany: 2016-09-24, 19:43   Temat: Cewka zapłnowa w Cruze
Trzeba skasować. Komputera do tego wielkiego nie trzeba, wystarczy moduł ELM327 z BT i smartfon z Torque.
  Temat: Zmiany organizacyjne
wszim

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 23959

PostForum: Nasze Forum   Wysłany: 2016-09-24, 07:07   Temat: Zmiany organizacyjne
Nikt nie dostaje za działalność forum CTP złamanego grosza. Może nie potrafisz sobie wyobrazić, że nie wszystkim w życiu musi kierować egoizm. Forum CTP nie świadczy usług, to punkt wymiany informacji, klub sympatyków, działalności społeczna. A każde zrzeszenie społeczne ma siłę i jakość gdy działa zintegrowane a nie w rozdrobnieniu.
Dlatego twoje porównanie jest nietrafione a insynuacja czerpania profitów wygląda na pusty hejt. Jeżeli już chcesz się posługiwać analogią praw rynku to przecież właśnie one zadziałały. Domena była na sprzedaż i każdy mógł ją kupić. Wolny rynek, czy nie?
  Temat: Zmiany organizacyjne
wszim

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 23959

PostForum: Nasze Forum   Wysłany: 2016-09-23, 22:37   Temat: Zmiany organizacyjne
shumi2 napisał/a:
Mnie osobiście nowe forum się nie podoba, począwszy od szaty graficznej

Kolorki to rzecz gustu, jest jednak bardziej rozwinięte choćby przez szersze możliwości wstawiania fotek oraz ceniony dostęp przez tapatalk na smartfony.
shumi2 napisał/a:
na treści kończąc. Nie podoba mi się też "wykoszenie" konkurencji i wmawianie jeszcze użytkownikom tego forum że to dla ich dobra,
Widać że "dobra zmiana" dotarła nawet tutaj

A cóż ci się tak konkretnie w treści nie podoba? Jakiej znowu konkurencji? Konkurencji chevroleta do chevroleta? Nikt nikogo nie wykosił, prócz utraty uprawnień moderatorskich, wszyscy mają dostęp a treść tworzona osobno tu i osobno tam będzie odtąd nareszcie w jednym miejscu. Więc pitolicie Hipolicie. A i polityką się nie będziemy zajmować a te prowokacyjne wyświehtańce już są passe.
  Temat: Zmiany organizacyjne
wszim

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 23959

PostForum: Nasze Forum   Wysłany: 2016-09-22, 20:46   Temat: Zmiany organizacyjne
A z obecnej domeny org forum zniknie ale automatycznie będzie przekierowywać na forum CTP. Więc chyba nikt się nie zagubi.

Co do pogody to ma by być całkiem całkiem .
  Temat: Cewka zapłnowa w Cruze
wszim

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 24022

PostForum: Mechanika   Wysłany: 2016-09-21, 19:30   Temat: Cewka zapłnowa w Cruze
Tak.
http://forum.chevrolettea...w=unread#unread
http://forum.chevrolettea...TC+cewka#p24422
  Temat: "Ukryta wiadomość" OCB ?
wszim

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 2965

PostForum: Nasze Forum   Wysłany: 2016-07-17, 23:36   Temat: "Ukryta wiadomość" OCB ?
Abrakadabra

+1 OST, Pkt 5 b. Podczas pisania wiadomości nie jest dozwolone:
pisanie wiadomości nic nie wnoszących do dyskusji
  Temat: Działanie regulacji szyb i domykania szyb
wszim

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 3220

PostForum: Wnętrze   Wysłany: 2016-05-02, 20:19   Temat: Re: Działanie regulacji szyb i domykania szyb
krasy191 napisał/a:
Witam.
Czy w waszych Captivach też dwustopniowo działa tylko podnoszenie szyby kierowcy?
Jak kliknę krótko to podniesie się tylko kawałek i stanie, jak przytrzymam to podniesie się do końca. Niestety w przypadku szyb pasażerów podnoszą się tylko do momentu puszczenia przycisku. Czy da to się jakoś ustawić w taki sposób, żeby przy przytrzymaniu i puszczeniu przycisku szyba poszła automatycznie czy to w dół, czy w górę?

Bo to się programuje. Na zamkniętej szybie naciśnij przycisk zamykania i przytrzymaj przez 5 sekund.
  Temat: Włącznik świateł z AUTO w Cruze
wszim

Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 18982

PostForum: Elektronika i Elektryka   Wysłany: 2016-04-21, 10:56   Temat: Włącznik świateł z AUTO w Cruze
Masz rację. :lol:
  Temat: Włącznik świateł z AUTO w Cruze
wszim

Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 18982

PostForum: Elektronika i Elektryka   Wysłany: 2016-04-21, 07:23   Temat: Włącznik świateł z AUTO w Cruze
Tylko że z astry będzie miał czerwone podświetlenie. Jeżeli nie przeszkadza to można z astry.
  Temat: Włącznik świateł z AUTO w Cruze
wszim

Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 18982

PostForum: Elektronika i Elektryka   Wysłany: 2016-04-20, 20:52   Temat: Włącznik świateł z AUTO w Cruze
Tak można, wszystko będzie pasować.
  Temat: Videorejestratoty - korzystacie?
wszim

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 12376

PostForum: Wszelkie tematy...   Wysłany: 2016-04-06, 23:38   Temat: Videorejestratoty - korzystacie?
Korzystam. Traktuję jako dupochron, a także intrygujące zdarzenia na drodze do obgadania na forum.
  Temat: Jaka benzyna do Cruze?
wszim

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 14767

PostForum: Mechanika   Wysłany: 2016-04-06, 23:35   Temat: Jaka benzyna do Cruze?
Nie ma sensu.
 
Strona 1 z 26
Skocz do: