Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych użytkowników do logowania się na nowe forum
http://forum.chevroletteampoland.com/


Znalezionych wyników: 3
Forum Chevrolet Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Klimatyzacja - przycisk w Cruze 1.4T
skiberman

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 14047

PostForum: Wnętrze   Wysłany: 2013-03-08, 11:19   Temat: Klimatyzacja - przycisk w Cruze 1.4T
KAI napisał/a:
Mnie najbardziej przekonuje teoria, że zielony kolor to tryb ECO - bo identyczny kolor ma przycisk ECO systemu START/STOP.

Witam kolejny 1.4Turbo na forum :)

Pozdr


Witam. W tej sprawie będę musiał chyba zadzwonić do ASO bo w instrukcji nic nie pisze o podwójnej sygnalizacji diody na przycisku klimatyzacji. Jak dobrze,że tu na forum są osoby z 1.4 turbo :-)
  Temat: Klimatyzacja - przycisk w Cruze 1.4T
skiberman

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 14047

PostForum: Wnętrze   Wysłany: 2013-03-08, 00:19   Temat: Klimatyzacja - przycisk
Witam. Proszę opisać jak u was działa przycisk manualnej klimatyzacji. U mnie po pierwszym wciśnięciu przycisk (raczej mała dioda na przycisku) zapala się na żółto, po ponownym wciśnięciu dioda niebieska, trzecie wciśnięcie = wyłączenie klimy - dioda na przycisku nie świeci. Wcześniej miałem auto z manualną klimą i nie miałem włączania diody na żółto, co to może być? Wydaje mi się, że pozycja wył. nie świeci wcale a wł. powinna ale tylko na niebiesko. O co chodzi z tą dodatkową pozycją która świeci na żółto?
  Temat: Pytanie o wentylator chłodnicy w Cruze 1.4T ??
skiberman

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 56974

PostForum: Mechanika   Wysłany: 2013-03-05, 00:15   Temat: Pytanie o wentylator chłodnicy w Cruze 1.4T ??
Witam. Dołączam się do problemu. Mam silnik 1.4 T i również zauważyłem, że wentylator chodzi dość długo. Często zdarza mi się wyłączać silnik przy uruchomionym wentylatorze. Nie wydaje mi się żeby było coś nie tak z czujnikiem bo zbyt wiele osób ma te same objawy, chyba że wada produkcyjna, może się skończy na akcji serwisowej i będziemy wzywani do ASO. Chyba trzeba z tym jeszcze poczekać do wiosny. Przyznam, że jest to wkurzające.
 
Skocz do: