Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych użytkowników do logowania się na nowe forum
http://forum.chevroletteampoland.com/


Znalezionych wyników: 3
Forum Chevrolet Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Ga?nie przy odpalaniu
pawlak77

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 640

PostForum: Mechanika   Wysłany: 2014-07-01, 09:37   Temat: Gaśnie przy odpalaniu
Około 2 m-cy temu miała miejsce taka historia. Moja szanowna Pani rano chciała jechać na zakupy , nie mogła odpalić laczka. Poszperałem poszukałem i już zniechęcony patrzę i widzę że luźna jest linka gazu pomiędzy blokadą a cięgnem. Naciągnąłem i było ok!!!!
Aż do soboty znów to samo, nauczony doświadczeniem sprawdzam linkę a tu wszystko ok. Więc nie wiem czy słusznie ale kolo cięgna znajduje się śrubka inbusowa 2,5mm którą podkręciłem i ustawiłem obroty tak aby nie gasł. Przy odpalaniu trzyma obroty w okolicy 900-1000 ale podczas jazdy już wyżej 1500-2000 i zapalił się "check engine". I nie wiem czy to nie jest wina krokowca czy może zabrudzonej przepustnicy. Wszelkie domysły mile widziane!!!!!!!!!
Pozdrawiam
  Temat: Poszukuj? Uczciwego warsztatu we Wroc?awiu
pawlak77

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 1780

PostForum: Baza serwisów pogwarancyjnych   Wysłany: 2013-07-27, 13:38   Temat: Poszukuj? Uczciwego warsztatu we Wroc?awiu
YZZY SERWIS ul.Sułowska. Szukałem wiele lat i w końcu znalazłem warsztat w którym szanują klienta i auto a przede wszystkim kieszeń.GORĄCO POLECAM
  Temat: pilot do centralnego
pawlak77

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 1810

PostForum: Elektronika i Elektryka   Wysłany: 2013-06-16, 21:03   Temat: pilot do centralnego
Witam!!!!
Od tygodnia jestem posiadaczem czarnego laccetiego!
Moje pytanie jest następujące, czy można dopasować drugi pilot do centralnego bo jeden posiadamy z pilotem a drugi serwisowy. Ten z pilotem już zarekwirowała szanowna małżonka, więc ja zostałem z kluczykiem serwisowym!!!!
 
Skocz do: