Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych użytkowników do logowania się na nowe forum
http://forum.chevroletteampoland.com/


Znalezionych wyników: 3
Forum Chevrolet Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Uchwyt na rowery
meowth

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 21955

PostForum: Nadwozie   Wysłany: 2012-05-28, 13:47   Temat: Uchwyt na rowery
o. mój wygląda tak z dwoma rowerami
...trzeci był w środku ;-)


  Temat: Nawigacja - aktualne mapy
meowth

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 29623

PostForum: CarAudio   Wysłany: 2012-03-14, 18:46   Temat: Nawigacja - aktualne mapy
mafes_28, jedyny legalny jaki znam (a bynajmniej mi sie wydaje, że to tak się robi) to
http://www.navigation.com...-/Default-Start
  Temat: HELP: Problemy, usterki, i takie tam ró?ne
meowth

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 85951

PostForum: Orlando   Wysłany: 2012-01-25, 13:11   Temat: Nowy Orlando z Nexteam
Cześć.

Specjalnie się zarejestrowałem aby podzielić się z wami uwagami nt tego samochodu, który defakto najbardziej mi odpowiadał pod kątem ceny i komfortu, a z tym komfortem to tak coraz gorzej....

Mam Orlando LTZ z Navi 600, dodatkowo w salonie napuścili mnie abym do 1,8 założył gaz i tak uczyniłem biorąc pod uwagę szybko wzrastające ceny paliw. Do tematu:

System audio-navigacyjny (NAVI 600) Infotainment
- po wpisaniu adresu Broniewskiego 9 [Warszawa, Polska] Navi (oby tylko navi, cały infotainment) się resetuje, tak samo jak przy wyborze 'z mapy' danego miejsca - postaram się o filmiki na YT
- mp3 odtwarzane są znacznie ciszej niż stacje radiowe - w innym samochodzie te same mp3 odtwarzają się na tym samym poziomie głośności co stacje radiowe - Bynajmniej nie ma aż tak znacznej różnicy). Temat jeszcze nie sprawdzony w całości.

LPG - sequent 24 BRC
- już trzeci dzień będą sprawdzać 'o co chodzi' w serwisie nexteam a gaz włącza się zaraz po zapłonie silnika (gdy jest jeszcze zimny) i w tym samym momencie silnik gaśnie, rzecz jasna.
- była przeprowadzona regulacja gazu, zobaczymy jak po regulacji, ale przed w trasie palił mi średnio 10dm3 na 100km - wydaje mi się, że troszku za dużo, skoro benzyny na tej samej trasie pochłonął 7l.
- po powyższej regulacji gazu zaraz po wyjechaniu z serwisu zapaliła się kontrolka 'kluczyk' - service, okazało się, że czujnik paliwa przekłamał informacje i się 'wyłączył' - naprawa usterki trwała tego dnia koleją godzinę.

Teraz dalej Światła 'Follow Me Home'
Taką funkcję wd oferty i cennika oferują w każdym orlando, gdzie ta funkcja jest? w menu są tylko jej ustawienia które nie dają żadnego efektu po ich modyfikacji (wł, wył, różne ustawienia czasów świecenia świateł) - odziwo funkcja działa w drugą stronę (HomeMeFollow?) przy otwieraniu z pilota kluczyka światła świecą - nosz... wydaje mi się, że to co jest w menu dostępne do konfiguracji powinno działać a tak nie jest.
Nie ma blutooth'a i nie ma także w konfiguracji menu. Dodatkowo opcja 'FollowMeHome' opisana jest na 101 stronie w instrukcji obsługi Pod hasłem 'Funkcje układu oświetlenia' -> 'Oświetlenie asekuracyjne'

..narazie tyle żeby nie było za dużo do czytania na pierwszy raz.

Pozdrawiam
 
Skocz do: