Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych użytkowników do logowania się na nowe forum
http://forum.chevroletteampoland.com/


Znalezionych wyników: 2
Forum Chevrolet Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Brak nawigacji w Cruzie
Maloney

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 6913

PostForum: CarAudio   Wysłany: 2016-07-26, 12:14   Temat: Brak nawigacji w Cruzie
Dziękuje za szybkie odpowiedzi!

Skontaktowałem się z poprzednim właścicielem w celu nabycia jakiejkolwiek informacji na temat nawigacji. Okazało się że wie trochę więcej ode mnie lecz nie za dużo.
Powiedział mi że posiada kartę która była z nawigacją. Niestety przy zakupie posiadała ona tylko mapę Dani i jakiś innych Państw ale nie Polski więc postanowił sobie "dograć" mapę Polski ale zrobił to jakoś nieudolnie i wyskakiwał mu komunikat o licencji. Kartę ma mi podesłać więc pewnie będę coś więcej wiedział pod koniec tygodnia.

Uzyskałem od niego również taki informację, że mapa jaka znajdowała się na karcie to navione? albo naviteq nie wiedział która nazwa jest poprawna. Czy to coś pomaga?

Pozdrawiam
  Temat: Brak nawigacji w Cruzie
Maloney

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 6913

PostForum: CarAudio   Wysłany: 2016-07-25, 15:32   Temat: Brak nawigacji w Cruzie
Na początku chciałbym się przywitać, jestem tutaj nowy, korzystałem już z wielu porad na tym forum ale dopiero teraz postanowiłem stworzyć konto, ponieważ nie znalazłem odpowiedniego rozwiązania dla siebie.

Posiadam Cruze 2011 sedan 2.0 167km , z systemem navi 600 (tak mi się wydaje). Przy zakupie samochodu nie dostałem karty micro sd na której podejrzewam, że znajdowała się nawigacja. Mianowicie mam problem, że nie internecie nie mogę znaleźć mapy do navi 600 na karte microsd. Czy posiadacie jakieś sprawdzone źródła z których mógłbym zakupić mapę?

Poniżej zdjęcia nawigacji, zaznaczę również, że jestem totalnie zielony jeżeli chodzi o elektronikę.
Link

Link
 
Skocz do: