Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych użytkowników do logowania się na nowe forum
http://forum.chevroletteampoland.com/


Znalezionych wyników: 3
Forum Chevrolet Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Lacetti 1.8 korek wlewu oleju
Lewan

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 970

PostForum: Lacetti   Wysłany: 2016-06-18, 15:42   Temat: Lacetti 1.8 korek wlewu oleju
Witam..

Mam dość spory problem. Podczas dolewania oleju do silnika zostawiłem auto na moment i korek oleju zaginął. Próbowałem dokupić korek, kupiłem jeden ze skrzydełkami lecz nie do końca pasuję przepuszcza trochę oleju. Niie mam już pomysłu jaki korek zakupić tyle wiem że na pewno jest on skrzydełkowy.
Proszę o pomoc

wygląd korka w silniku
  Temat: Nawiew/wentylator?
Lewan

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 2467

PostForum: Wnętrze   Wysłany: 2016-01-03, 18:50   Temat: Nawiew/wentylator?
Znalazłem rozwiązanie mojego problemu.
Dostałem się do wentylatora co jest strasznie męczące po przez umiejscowienie go pod schowkiem przed pasażerem. Po zdjęciu schowka i wielu próbach wyjęcia wentylatora na wierzch udało mi się go przeczyścić i przedmuchać powietrzem ze sprężarki. na początku myślałem, że to może szczotki się skończyły i po prostu nie dostaję prądu, ale po podłączeniu na "krótko" o dziwo działał. Więc, od nowa wkładanie wentylatora, podłączenie i efekt: działa, dmucha jak huragan :D Kosztowało mnie to trochę nerwów przy wyjmowaniu go, ale się opłacało.
  Temat: Nawiew/wentylator?
Lewan

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 2467

PostForum: Wnętrze   Wysłany: 2016-01-03, 12:25   Temat: Nawiew/wentylator?
Witam.

Wczoraj miałem taką sytuację, że samochód stał na parkingu przed pracą (a był mróz dość spory). Po pracy odpaliłem samochód i czekałem, aż szyby mi odmarzną, lecz zauważyłem niepokojącą rzecz, że nawiew do środka kabiny nie działa. Ani zimne ani ciepłe powietrze nie leciało do środka. Przez całą trasę do domu w samochodzie było zimno, a temperatura silnika normalna jak zawsze. Raz mi się zdarzyła taka sytuacja, lecz gdy samochód postał trochę na słońcu to nawiew ruszył. Dodam, że przy przełączaniu na nawiew na nogi czy na kierowcę słychać pyknięcie czyli prąd dochodzi. Co może być spowodowane taką sytuacją braku nawiewu?

Pozdrawiam
 
Skocz do: