To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Baza serwisów pogwarancyjnych - Polecane lub tez nie warsztaty ASO

Bruce1807 - 2011-02-24, 22:01

Marco żeby było lepiej to przez telefon obwieścili, że po winie takiego samochodu nie ma :D
skull - 2011-02-25, 08:28

Bruce1807 napisał/a:
Marco żeby było lepiej to przez telefon obwieścili, że po winie takiego samochodu nie ma :D

Hehe po prostu mają wgraną starą bazę części GM EPC (z sieci można ściągnąć z 11.2010), ja też jak wpisywałem swój we wcześniejszej to nie było.

Anonymous - 2011-02-25, 15:47

Takie akcje to nie tylko w naszych aso się zdarzają:) Kumpel ostatnio odbierał Punto Evo chciał sobie dobrać fajne alusy bo mieli dobre ceny. Gdy koleś z serwisu wpisał nr VIN do bazy (autko już zarejestrowane, tylko przeglądzerowyi odbiór) wyświetliła się informacje że pojazd o tym numerze zostanie wyprodukowany 17 kwietnia 2011 roku :D
skull - 2011-02-25, 19:25

@beny86 ale fakt, z vinu można wyciągnąć dokładną datę produkcji co do dnia.
Anonymous - 2011-02-25, 19:31

skull napisał/a:
@beny86 ale fakt, z vinu można wyciągnąć dokładną datę produkcji co do dnia.

pod warunkiem że data ta już nastąpiła :mrgreen:

Bruce1807 - 2011-02-27, 08:02

To ja też poproszę na PW, bo na myśl o ASO to mi łapki opadają. Amorki będę musiał dobrać na przód niedługo. Zresztą to jeszcze jeden przykład z ASO: przy wymianie uszczelniacza łaskawie zauważyli, że podcieka amorek (w sumie na to pojechałem) trzy razy jeżdziłem co dwa tygodnie na robienie zdjęć i test amorków. Wyszło im, że skuteczność jest o.k. to nie wymieniają, a amorki i tak są "częścią eksploatacyjną" w samochodzie poniżej roku.
widmod - 2011-03-09, 19:13

Mnie też denerwuje to, że jadę do ASO coś robią ale ja nic nie widzę, części nie dostaję ani żadnego wpisu w kartę gwarancji.
SanDiego - 2011-03-09, 20:30

Ja miałem wymienianą pompę wspomagania układu kierowniczego, w książce gwarancyjnej ani słowa o tym, nie wiem czy się cieszyć
Profil - 2012-05-19, 07:23

Może ktoś polecić jakieś sensowne ASO w mazowieckim lub łódzkim? Temat jakoś umarł a już w październiku trzeba na 1 przegląd gwarancyjny :-)
etac - 2012-05-19, 08:28

Bruce1807 napisał/a:
To ja też poproszę na PW, bo na myśl o ASO to mi łapki opadają. Amorki będę musiał dobrać na przód niedługo. Zresztą to jeszcze jeden przykład z ASO: przy wymianie uszczelniacza łaskawie zauważyli, że podcieka amorek (w sumie na to pojechałem) trzy razy jeżdziłem co dwa tygodnie na robienie zdjęć i test amorków. Wyszło im, że skuteczność jest o.k. to nie wymieniają, a amorki i tak są "częścią eksploatacyjną" w samochodzie poniżej roku.

BZDURA. Cieknie to wymiana! To ze maja skuteczność to nie znaczy ze są dobre.

C77 - 2012-06-14, 23:33

etac_owiec napisał/a:
Bruce1807 napisał/a:

BZDURA. Cieknie to wymiana! To ze maja skuteczność to nie znaczy ze są dobre.

No dziwna sytuacja :shock:

@Bruce1807 i tak jeździsz nadal z cieknącym amortyzatorem?? :roll:

etac - 2013-02-11, 19:17

Proszę opinie prowadzić juz zgodnie z danym ASO, po sprawdzeniu listy otworzyć nowy lub prowadzić bieżacy już post.