To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Nasze Forum - Logo

admin - 2011-01-26, 19:26
Temat postu: Logo
Dostałem propozycję wymiany logo na naszym Fanklubie :!:

Co o nim sądzicie? (proszę o wypełnienie ankiety)

Wymiana logo wiąże się z reklamą (linkiem do strony) autora propozycji - na naszej stronie w stopce.

Ankieta przez 10 dni od dnia wystawienia tego postu.
Wyniki ankiety ukrywam do czasu jej zakończenia - by nie było tendencji. :)

Anonymous - 2011-01-26, 19:35

Już kiedyś chciałem napisać o tym - czy koniecznie musimy się trzymać określenia "fanklub"? Brzmi to trochę zamierzchle, większość forów/klubów motoryzacyjnych ma nazwę na zasadzie **** KLub lub ***Klub Polska gdzie gwiazdki to nazwa marki. Jest to o tyle dobre, że chyba większość potencjalnie zainteresowanych jak suzka forum to wpisuję w google frazę np chevrolet klub.
simon - 2011-01-26, 19:46

zgadzam sie
nieaktualne - 2011-01-26, 19:48

Też się zgadzam.
admin - 2011-01-26, 20:25

benny86 napisał/a:
Już kiedyś chciałem napisać o tym - czy koniecznie musimy się trzymać określenia "fanklub"? Brzmi to trochę zamierzchle, większość forów/klubów motoryzacyjnych ma nazwę na zasadzie **** KLub lub ***Klub Polska gdzie gwiazdki to nazwa marki. Jest to o tyle dobre, że chyba większość potencjalnie zainteresowanych jak suzka forum to wpisuję w google frazę np chevrolet klub.

Jest to dobry pomysł - ale wiąże się z kilkoma sprawami.
1. Klub jeśli miałby powistać to musi mieć statut prawny - to dość skomplikowana sprawa, bo wiąże się z obowiązkami, zasadami i rejestracją.
To dość obszerny wątek dlatego

TWORZĘ ODRĘBNY TEMAT

2. Strona nasza jest wypromowana jako fanklub - jako Chevrolet Klub Polska - promocja trwałaby znów kilka tygodni a nawet miesięcy - ale znając życie to z biegiem czasu jest do osiągnięcia.
3. Nie wiem czy większość naszych użytkowników jest za taką zmianą

Anonymous - 2011-01-26, 21:45

Jest też taka opcja żeby zmienić nazwę na Chevrolet Klub Polska, nie rejestrując póki co stowarzyszenia?
user_02 - 2011-01-27, 16:15

Logo ok, tylko pierwsze co sie rzuca w oczy i mi nie przypadło do gustu to napis "FANklub", konkretnie chodzi mi o te "u" a może by tak zrobić cały napis (fanklub) z dużych liter a napis "fan" np. pogrubić lub zmienić czcionkę na minimalnie inną. Chodzi o to aby napis "fan" wyodrębnić od napisu fanklub.

Mam nadzieje że napisałem to zrozumiale i każdy bęzie wiedział o co chodzi :-D

SanDiego - 2011-01-29, 14:34

Obecne logo też nie jest złe :)
Anonymous - 2011-01-29, 15:17

Złe nie jest, lecz przede wszystkim nieaktualne niestety, i tutaj tkwi moim zdaniem słuszna potrzeba jego zmiany:)
kamix - 2011-01-29, 16:25

Wydaje mi się, że propozycja jest bardzo fajna. Czas na zmiany :)
Anonymous - 2011-01-29, 17:46

SanDiego napisał/a:
Obecne logo też nie jest złe :)

ale zbyt duże ;-) logo powinno mieścić się na małej powierzchni ;-)