To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Chemia motoryzacyjna - P?yn do konserwacji i czyszczenia kokpitu .

Maniekwawa - 2012-09-11, 22:26

Panowie do kokpitu polecam mleczko firmy Cartec Dash Fresh.
Jest to raczej mat ale za to antystatyczny kurz i inne zanieczyszczenia się nie przyklejają.
Używam raz na 2 do 3 tygodni i deska jest na błysk.

Jeżeli macie plamy na desce czy na tapicerce polecam Interior tej samej firmy koszt około 30 zł litr ale jest to koncentrat i jest bardzo dobry.

marcinde - 2012-11-25, 21:50

Ja używam preparatu firmy Koch Chemie. Zostawia po sobie matową powierzchnię, i ma świetny zapach.
indyk - 2012-12-16, 22:15

SONAX
dobrze usuwa brud, nie ma zbyt intensywnego zapachu, półmatowy, pozostawia lekki film na tworzywie. Niezły, polecam.

Anonymous - 2013-02-10, 00:34

A ja polecam POORBOYS WORLD NATURAL LOOK.

Jest to najbardziej matowy preparat jaki używałem. Matowy nie znaczy, że nie wyciąga kolory tworzywa na który się go nakłada.
Ponizej zdjęcie z innego forum pokazujące działanie tego preparatu

Po lewej bez niczego, po prawej z natural lookiem

marcinde - 2013-02-21, 10:42

Natural look faktycznie jest świetny. Z tym że ja NL używam jako podkład, i nakładam go niezbyt często. Natomiast do codziennego przetarcia Koch Chemie.
Anonymous - 2013-02-21, 17:35

marcinde napisał/a:
Natural look faktycznie jest świetny. Z tym że ja NL używam jako podkład, i nakładam go niezbyt często. Natomiast do codziennego przetarcia Koch Chemie.

Dlaczego używasz natural looka jako podkładu pod coś innego?
Poza tym jest on bardzo wydajny, więc wychodzi tanio

marcinde - 2013-02-21, 18:06

Natural Looka stosuję jako podkład, ponieważ tym sposobem wydłużam okresy między gruntownym czyszczeniem środka. Najpierw plastiki jadę APC, potem Natural Lookiem.
Natomiast do codziennej pielęgnacji plastików używam detailera do wnętrza, czyli koch chemie refresh cockpit care lub auto finesse spritz. Te preparaty leżą dłużej jeżeli położone będą na dressing, np. Natural Look.

Chociaż przyznaję, nawet sam Natural Look wygląda świetnie.