To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Elektronika i Elektryka - [Aveo] lampy Przeciwmgielne Aveo T255 HB

majcher - 2011-02-20, 18:22

skull <--- Nie ma problemu. Suma sumarum to ja więcej biorę z tego forum niż daję ;]
nieaktualne - 2011-02-20, 18:30

majcher, dziękujemy za fotki. Popraw tą z bezpiecznikami bo widać jej tylko połowę. Te z komory silnika możesz wykasować bo nic one nie pokazują.

Jak by ktoś potrzebował do starszego Aveo : >KLIK<

majcher - 2011-02-20, 20:10

To zdjęcie z bezpiecznikami faktycznie jest uszkodzone. Jutro zapodam je jeszcze raz, bo usunąłem kopię z mojego dysku i została tylko ta uszkodzona fotka z serwera :/
nieaktualne - 2011-02-20, 20:14

majcher, ale z tego co widzę to nie masz tam tego właściwego przekaźnika (drugi od lewej) bo jest puste miejsce.

Pod niebieskim bezpiecznikiem 15A >KLIK<

majcher - 2011-02-21, 15:26

Marco <-- Zdjęcie wrzuciłem, ale nie bardzo wiem o jakim przekaźniku mówisz. Z tamtego obrazka nic nie umiem wyczytać. Musiałbyś mi chyba dokładnie zakreślić o który Ci chodzi.
nieaktualne - 2011-02-21, 15:34

majcher, z tego co widzę na załączonej fotce to nie masz ani przekaźnika ani bezpiecznika w fabrycznym miejscu do tego przeznaczonym.

Nie wiem jak Ci to ASO te halogeny zamontowało ale śmiem twierdzić że to jakaś samowolka Pana elektryka który zrobił tą instalację po swojemu a nie zgodnie z założeniem producenta.

Już po samej fakturze gdzie widać że zostały zastosowane nie oryginalne części widzę manianę :-/ a o braku wpisu w książkę serwisową nie wspomnę....... a no i ta akcja z nie tą wajchą od nie tego auta :-/

majcher - 2011-02-21, 15:46

Marco <-- O wpis się upomnę, a co do reszty dam i spokój, bo jak się nie znam to i tak mnie przegadają :/ Jaki to serwis podałem, Benny dla przykładu sobie go chwali :) , ale ja zawsze miałem do nich ograniczone zaufanie ;]

Marco <---- Pieniądze moje, ale jak ja im przedstawię problem, co dokładnie powiem, że mi się nie podoba ? Cokolwiek bym nie powiedział to mnie zagną na pierwszej mojej uwadze. Po prostu się na tym nie znam i tyle :/

nieaktualne - 2011-02-21, 15:56

No OK ja tylko zwracam uwagę na szczegóły które zauważyłem.
majcher - 2011-06-02, 10:22

Taka ciekawostka. Nadmieniłem o tym brakującym bezpieczniku przed pierwszym przeglądem gwarancyjnym. Przy rezerwacji pan się upierał, że w internecie różne rzeczy piszą, że to prawie niemożliwe, żeby taki błąd zaistniał i że wszystko na pewno jest w porządku, ale jeśli chcę to on wpisze to na listę, co dodatkowo sprawdzić. W dniu przeglądu okazało się, że faktycznie instalacja jest do poprawy i w ramach gwarancji mam się umówić na kolejną wizytę.

Także wielkie dzięki Marco, jak tylko będę mieć trochę czasu wrzucę zdjęcie skrzynki bezpieczników po instalacji.

Miko - 2011-06-24, 21:00

Przeczytałem wątek i znalazłem na allegro zdjęcie kompletnego zestawu!

link do aukcji:
http://moto.allegro.pl/ch...1661744027.html

Anonymous - 2011-06-24, 21:22

tylko ten zestaw z tego co widzę to jest od modelu aveo I
skull - 2011-06-24, 22:46

mimo wszystko cena wręcz smieszna - a wszystko podane na tacy
Marcin - 2011-06-25, 06:14

zeby taki zestawik pojawil sie do 250 HB i w takiej cenie :)
majcher - 2011-06-25, 07:32

Cytat:
mimo wszystko cena wręcz smieszna - a wszystko podane na tacy

To jest cena jednej lampy halogenowej (CENA ZA SZT. BEZ KABLI ).
Czyli cena zestawu będzie co najmniej dwa razy droższa, co nie znaczy, że droga.

Miko - 2011-06-25, 09:59

Ale przynajmniej teraz wiadomo co faktycznie jest w tym zestawie ;)