To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Elektronika i Elektryka - Instrukcja do radia Blaupunkt montowanego seryjnie w Lacetti

suomif - 2010-08-09, 13:56
Temat postu: Instrukcja do radia Blaupunkt montowanego seryjnie w Lacetti
Witam wszystkich i od razu mam prośbę, czy ktoś byłby w stanie udostepnić mi instrukcję do radia Blaupunkt montowanego w lacetti kombi lub podąc link gdzie to znaleźć
Z góry wielkie dzieki

pozdrawiam

Maciej - 2010-08-09, 15:55

Nie masz instrukcji do samochodu? W mojej instrukcji auta są instrukcje do kilku modeli radioodtwarzaczy, blaupunkt też.
Książki wprawdzie nie wyślę, ale jeśli powiesz o co chodzi, to może dostarczę Ci potrzebne informacje.

suomif - 2010-08-10, 15:15

Dzięki z góry, generalnie to nawet nie wiem czy to radio jest z mp3 czy też nie, nawet nie wiem co znaczą niektóre przyciski, moze jakbym miał wcześniej Blaupunkta to teraz bym intuicyjnie coś tam znalazł, a tak skończy sie na tym, że ustawię kilka pozycji z radia i po temacie...ale wolałbym wiedzieć co i jak.
nieaktualne - 2010-08-10, 21:34

suomif napisał/a:
generalnie to nawet nie wiem czy to radio jest z mp3 czy też nie

Nie masz na szybce wyswietlacza znaczka mp3 ? wystarczy wsunąć CD z plikami mp3 i będziesz wiedział że jak odczyta to znaczy że ma.

Maciej - 2010-08-11, 12:11

Moje radio nie ma np wejścia mini usb, dzieciaki ostatnio były tym mocno rozczarowane, bo drugi wóz takie gniazdo ma. Też ciekaw jestem czy ma mp3.
W swoim Lacetti też dopiero niedawno przypisałem stacje klawiszom, trzy lata jeździłem tylko skanujac zakres. Wystarczy przytrzymać dłużej klawisz i jest. Reszta ustawień jest w menu i pod menu - lewy klawisz. Wszystko w zasadzie intuicyjnie. Korzystanie z funkcji dostępnych pod innymi klawiszami niestety wymaga instrukcji. U mnie po przypisaniu klawiszy, funkcja skanowania uruchamia się jakoś inaczej, a ja już nie pamiętam jak.

nieaktualne - 2010-08-11, 15:09

W 2009r były radia z mp3 ale bez gniazda http://www.bartex-caraudi..._AVEO-radio.jpg teraz już w tych z 2010r są radia z mini usb.
suomif - 2010-08-13, 08:14
Temat postu: Dzięki za pomoc
pozdrawiam
jar76 - 2010-08-24, 10:45
Temat postu: Re: Instrukcja do radia Blaupunkt montowanego seryjnie w Lac
suomif napisał/a:
Witam wszystkich i od razu mam prośbę, czy ktoś byłby w stanie udostepnić mi instrukcję do radia Blaupunkt montowanego w lacetti kombi lub podąc link gdzie to znaleźć
Z góry wielkie dzieki

pozdrawiam

Nie wiem czy już znalazłeś, ale jak nie to TU Masz instrukcje obsługi samochodu gdzie również znajduje się instrukcja obsługi do radia.