To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Elektronika i Elektryka - Problem z kontrol. trakcji, przekreślonej trakcji i zjazdu

kemotsolar - 2016-05-08, 21:17
Temat postu: Problem z kontrol. trakcji, przekreślonej trakcji i zjazdu
Witam forumowiczów.Mam problem z 3 kontrolkami jak w temacie. Po podłączeniu kompa wyświetla się 1 błąd - brak komunikacji pomiędzy sterownikiem ABS i sterownikiem silnika. Próbowałem od nowa przypisać nr VIN do każdego ze sterowników od nowa,bo o dziwo w sterowniku silnika był zapisany VIN z innego auta.W sterowniku silnika bez problemu zapisałem VIN z mojego auta lecz w sterowniku ABS zapisałem mój VIN po czym pokazał się komunikat,że zmiana zakończyła się pomyślnie,ale kontrolki zgasły i zapaliły się ponownie oraz po wejściu w status brakuję pierwszej litery z numeru VIN :-o . Po każdej ponownej próbie przypisaniu VINu efekt taki sam,to znaczy komunikat o pozytywnym zapisaniu ,ale wciąż brak pierwszej litery VINu. Nie wiem też,czy TOOOO jest przyczyną świecących kontrolek,ale myślę,że od tego trzeba zacząć by usunąć problem....Nadmieniam,że ABS funkcjonuję poprawnie i kontrolka gaśnie po odpaleniu auta. Spotkał się ktoś z takim problemem,lub ma pomysł jak ugryźć ten problem ?. :roll:
John Wayne - 2016-05-08, 21:25

Było!

http://www.forum.chevrole...opic.php?t=3991

kemotsolar - 2016-05-08, 22:57

Dziękuje kolego za odp.,ale u mnie ABS działa wzorcowo,a poza tym auto ciągnie bez problemów,nie brakuje mu mocy i nie ma innych problemów związanych z silnikiem....


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group