To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Wszelkie tematy... - Mychevrolet.eu bezplatne kampanie naprawcze

dugi_opole - 2015-12-18, 13:23
Temat postu: Mychevrolet.eu bezplatne kampanie naprawcze
Witam zarejewstrowalem sie na www.mychevrolet.eu
i w dziale Bezplatne kampanie naprawcze : wyswietla sie ze moja Captiva jest objeta bezplatna kampania naprawcza VIN KL1CF26FJ9B528492.

Moje pytanie jest nastepujace czy te kampanie sie wyswietlaja ogolnie co do modelu
czy gdy konkretne auto z numerem vin nie przeszlo ktorejs z akcji naprawczych.

C77 - 2015-12-18, 14:02

Wyświetlają się dla konkretnego egzemplarza czyli po jego VIN,
jeśli jeszcze nie przeszedł przez kampanie i jej podlega.

Gdy konkretny egzemplarz przejdzie kampanię serwisową, wówczas znika z systemu i po zalogowaniu na my.chevrolet nie ma info o kampanii dla niego.

dugi_opole - 2015-12-18, 14:12

czyli akcje sa wazne bezterminowo np jesli to byla akcja przeporwadzana w 2012 roku? i moge jechac do serwisu Opla na naprawe/wymiane
C77 - 2015-12-18, 14:44

Tak, jeśli to kampania nawrotna - a takie się raczej pojawiają na my.chevrolet to znaczy że usterka w jakiś sposób wpływa na bezpieczeństwo użytkowania,
więc należy ją usunąć. Zadzwoń do najbliższego ASO GM, powiedz że podlegasz jakieś kampanii, podaj VIN a oni już Tobie powiedzą jakiej konkretnie i się z nimi umówisz.
Przy takich kampaniach czasem sami próbują znaleźć właściciela nawet telefonicznie, ale jeśli jest kolejny to nici z tego. Przy wymianie przewodów hamulcowych w Cruze zlokalizowali mnie właśnie po numerze telefonu bo auto nadal jest u mnie od nowości.
BTW. jeśli masz Captive i akcja jest z 2012 to może to być to
http://www.forum.chevrole...opic.php?t=1700