To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Elektronika i Elektryka - Wymiana czujnika biegu wstecznego. Tylko w ASO i jaki koszt?

cybi - 2015-11-25, 19:40
Temat postu: Wymiana czujnika biegu wstecznego. Tylko w ASO i jaki koszt?
Witam, ostatnio światło biegu wstecznego zaczęło mi się świecić na stałe. Mechanik stwierdził awarię czujnika biegu wstecznego i od razu poinformował że nie jest w stanie go kupić i wymienić, bo zajmuje się tym jedynie ASO. Czy faktycznie tak jest i jaki jest koszt wymiany czujnika biegu wstecznego?
chevy_power - 2015-11-26, 09:59
Temat postu: Re: Wymiana czujnika biegu wstecznego. Tylko w ASO i jaki ko
cybi napisał/a:
Witam, ostatnio światło biegu wstecznego zaczęło mi się świecić na stałe. Mechanik stwierdził awarię czujnika biegu wstecznego i od razu poinformował że nie jest w stanie go kupić i wymienić, bo zajmuje się tym jedynie ASO. Czy faktycznie tak jest i jaki jest koszt wymiany czujnika biegu wstecznego?

Zwróć uwagę na ostatni post. Kolega AveoSatelite opisał to w perfekcyjny sposób :-) Nie musisz jechać do ASO, ewentualnie jeśli masz blisko a cena z zamiennika będzie porównywalna, to tylko kupić od nich ten czujnik ;-)

http://forum.chevrolet.or...er=asc&start=15

cybi - 2016-01-12, 11:56

Wymiana to głupstwo. Sztuką jest znaleźć część pasującą do mojego modelu, w internecie pasująca część jest wszędzie niedostępna (CALORSTAT by Vernet RS5583). Może ktoś z forumowiczów też miał problem ze znalezieniem i udało się znaleźć jakiś zamiennik? Z góry dzięki za ewentualną podpowiedź. (Mam Aveo 1.2 hatchback z 2009)
aadriaan - 2016-01-14, 11:18

cybi, podaj mi na pw numer VIN auta to postaram się pomóc ;-)
aadriaan - 2016-01-14, 17:20

Wieczorem dam znać, czy uda mi się coś ustalić.
cybi - 2016-01-16, 11:09

VIN poszedł na PW ;) Coś może mam: ERA 330571, tylko nie wiem czy będzie pasować do HB 1.2 ;)
aadriaan - 2016-01-16, 12:49

sprawdź pw ;-)
aadriaan - 2016-01-16, 12:59

wysłałem też wiadomość na e-maila bo nie wiem czy pw do Ciebie dojdzie (poprzedni najwyraźniej nie doszedł :-/ )