To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

LPG - Problem z LPG

lolek83 - 2015-09-05, 08:12
Temat postu: Problem z LPG
Witam zauwazylem pewien problem jezdze tym autkiem jakies 1.5 miesiaca i na Lpg widze pewne, szarpanie na 2 biegu ale tylko gdy sam schodzi z obrotow min 2.5-3 do najnizszych 800 chyba to przy min obrotach lubi szarpnac = dlawic sie . Tylko na tym biegu to wystepuje .Odwrotnie nie wystepuje jak wrzuce 2 i sam jedzie na min obrotach . Troche upierdliwe przy jezdzeniu w korkach to jest ,choc bardzo nie przeszkadza ale moze macie jakies pomysly co moze byc przyczyna .Wystarczy lekko dodac gazu a to znika i wtedy juz ladnie schodzi na min obroty
kjas - 2015-09-14, 20:47

Jeżeli problem występuje tylko na gazie to wizyta u gazownika wskazana, może wystarczy regulacja i dostrojenie a jeżeli nie to może listwa wtryskiwaczy siada u mnie było podobnie też trochę szarpał ale nie przywiązywałem do tego wagi aż wysiadła całkiem poszedl jeden wtrysk
lolek83 - 2015-09-21, 18:21

Listwa ma moze 3 miesiace niestety niewiem czy byla regulacja robiona po jej wymianie gdyz wymiana byla 1.5 miesiaca przed zakupem ale podjajde do gazownika narazie czeka mnie kestia progow. dzieki za pomoc