To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Nadwozie - Uszkodzone progi przez ASO

postfix - 2015-08-26, 10:34
Temat postu: Uszkodzone progi przez ASO
Na przeglądzie po drugim roku ASO uszkodziło mi progi z obu stron. Twierdzą, że to przez praktykantów...
Progi są wgniecione, optycznie nie wygląda to na duże wgniecenie (nie jestem fachowcem). Boli, zwłasza, że oddajesz zadbane auto bez rysek. Mam zapewnienie ASO na piśmie o darmowej naprawie. Nigdy nie byłem w takiej sytuacji. Jak myślicie czy naprawa rzeczywiście jest wykonalna i nie będzie po tym śladu i rdzy w przyszłości? Czego można żądać od ASO w takiej sytuacji?

endriu333 - 2015-08-26, 11:03

Cytat:
czy naprawa rzeczywiście jest wykonalna i nie będzie po tym śladu i rdzy w przyszłości

naprawa jest jak najbardziej możliwa ze strony technicznej - codo rdzy to oczywistym jest że wystąpi ona wcześniej na elemencie już naprawianym niż tym "oryginalnym" bez fuszerek ASO ;) wszystko zależy jak bardzo są one wgniecione - jeśli widać to tylko od dołu to ja bym raczej wynegocjował rekompensatę pieniężną lub np. darmowe przeglądy - o ile oczywiście dużo jeździsz....

zdzis.michal - 2015-08-26, 15:15

Witam

Podaj więcej informacji o wgnieceniach.

Jeśli nie nastąpiło uszkodzenie lakieru, to polecam firmę SMART S-plus.

Mieści się wprawdzie w Sopocie, ale pracownicy jeżdżą po całej Polsce. Potrafią usunąć wgniecenie nie ingerując w lakier.

Zresztą uszkodzenia lakieru też wyprowadzają na małej powierzchni.

Podaję namiary: 58 765 08 45 lub 693 080 028

www.s.-plus.pl/s-plus-sopot

Można się umówić i za jakiś czas przyjadą.

Pozdrawiam

chevy_power - 2015-08-26, 15:57

postfix napisał/a:
Na przeglądzie po drugim roku ASO uszkodziło mi progi z obu stron. Twierdzą, że to przez praktykantów...

Nie zmienia to faktu, że ASO ponosi odpowiedzialność za szkodę.