To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Mechanika - Skrzynia biegow

MarcinekNu2 - 2016-01-28, 14:14

red_p napisał/a:
To nie Epica jest problemem ale kupowanie szrotów u handlarza. Zrobiłem Epicą od nowości ponad 80kkm i żadnych awarii nie miałem

Wymiana powinna pomóc tylko warto zobaczyć co inni proponują wlać. Ja do Evandy kupiłem oryginał czerwony GM. Czy się poprawiło? Chyba tak.

Kraviec - 2016-02-12, 10:04

red_p napisał/a:
To nie Epica jest problemem ale kupowanie szrotów u handlarza. Zrobiłem Epicą od nowości ponad 80kkm i żadnych awarii nie miałem

80kkm od nowości to nie wyznacznik awaryjności, powiedzmy sobie szczerze, że do takiego przebiegu w nowych autach nic nie powinno się dziać.
Odnośnie Epic z dużym przebiegiem, przy zakupie problemem jest mało zużywające się wnętrze, które nawet przy 200kkm może wyglądać na świeże co powoduje, że handlarze mogą śmiało kręcić liczniki.

red_p - 2016-02-12, 22:57

Kraviec a co jest wyznacznikiem? :mrgreen:
W służbowej Fabii miałem wymieniane drążki przy 11kkm więc i nowe się psują. A szrot od handlarza psuje się x4

bmarcin82 - 2016-03-10, 21:17

Cześć Chłopaki !
Jestem juz po Naprawie skrzyni.
Podsumowując :
padło koło zębate 2go biegu; koło dostepne tylko w korei..
dodatkow pare tez trzeba było kupic (na szczescie dostepne w UE)..
Ogólne koszta to 1,8K.
I lepsze to niz (o ile "znajdzie" sie CUD) kupienie drugiej skrzyni.. koszta mniejsze i przy okazji po rozłożeniu wiem co jest grane w mojej skrzynce. Ogolnie wszystkie zeby ładne, koło wymienione, olej fuchs, ciężko było ja złożyc.. ale patent jest i poszlo ;)
jak ktos miałby problem przy naprawianiu swojej to wiecej na priv.
Juz jezdze swoja bryczką ;) nic nie słychac wszystko cicho ,biegi ładnie wchodza ("czuc" je wyraźniej).
Cała naprawa trwała 2,5 miecha z racji słabej dostępności części w UE.