To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Wnętrze - Demonta? siedzenia pasa?era

sh - 2015-06-20, 11:56
Temat postu: Demontaż siedzenia pasażera
Witam,
krótki pytanie na które nie mogę znaleźć odpowiedzi - jest możliwe samodzielne zdemontowanie na czas transportu siedzenia pasażera ( najlepiej w taki sposób by dało je się spowrotem bez problemu zamontować :) )

Będę wdzięczny za pomoc,
pozdrawiam

mario78 - 2015-06-20, 15:08

Zawsze jest możliwe ;-) . Tutaj masz filmiki z demontażu siedzeń w różnych autach (cruze'a akurat nie znalazłem) ale pewnie jest podobnie, operacja nieskomplikowana. Tylko jak zdemontujesz fotel i odepniesz wtyczkę airbagu i przekręcisz kluczyk to wyskoczy błąd poduszki i będziesz musiał go potem skasować. Żeby nie było błędu to przed demontażem należałoby odłączyć akumulator i nie podłączać do ponownego montażu ale rozumiem że chcesz autem jechać gdzieś bez fotela więc błąd i tak wyskoczy.
mgcode - 2015-06-30, 10:06

Podepnę się pod temat :)

Próbowałem wczoraj odkręcić fotel pasażera, konkretnie tylne śruby, po lekkim poluzowaniu śruba nadal trzyma się gwintu, tylko jest efekt jej lekkiego przesuwania przód tył, tak jakby pod spodem była jakaś ruchoma zablokowana nakrętka, śruba nie wchodzi raczej w podłogę. Trochę się obawiam, że jak odkręcę śrubę, to potem jej nie wkręcę bez rozbierania podłogi, przy moim szczęściu to całkiem możliwe ;) Szukałem rysunków z fotelem, ale nic z tych co znalazłem nie wynika.

@sh odkręcałeś w końcu ten fotel?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group