To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Mechanika - Szarpanie na stałych obrotach

chevaveo - 2015-12-06, 20:07

Niema dużo roboty weź przemontuj egr z jego podstawą na uszczelniaczu wysokotemperaturowym i będziesz wiedzieć na czym stoisz. Falowanie to raczej przepływka krokowiec i no i egr. Numer polega na tym że jak masz nieszczelność przed egr to na jałowym ciśnienie będzie niskie ponieważ egr jest otwarty a jak dodasz gazu będzie sie zamykał i przez nieszczelność spaliny będą się wydobywać jak jest mała szparka to efekty dzwiekowe beda ciekawsze przy przyspieszeniach. Może na początku okopcenia tak nie widać tym bardziej w moim przypadku śledzenie winowajcy trwało 2 lata. Falowania szukaj na nieszczelnościach stan gum sposoby na nieszczelność dolotu to pędzelek i benzynka jak będzie lewe powietrze to zassie z benzynką i obroty sie podniosą dobry jest też do tego plak.
Przeeemek - 2016-08-05, 14:10

Szukałem uszczelek pod swój EGR w Aveo. Mam w Aveo silnik nietypowy, bo od Kalosa B12S1 i natknąłem się na ten wątek. Też mam przedmuch w tym miejscu. Warkot silnika. Czasami falowanie obrotów. Uszczelka pod EGR ma nr 96410115.

Te pozostałe uszczelki 96644477 i 96644476, żeby wymienić to po prostu rozkręcamy, wymieniamy uszczelki i skręcamy wszystko do kupy? Trzeba na coś uważać?