To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Captiva - Szczecin - gdzie naprawiacie swoje Captivy ?

lotus - 2015-04-06, 21:07
Temat postu: Szczecin - gdzie naprawiacie swoje Captivy ?
Słyszałem wiele złego o serwise ASO na Mieszka I-go. Do tej pory nie miałem żadnych problemów z samochodem ale szykuje się do dużego przeglądu oprócz tego mam kilka uwag.

Pytanie gdzie naprawiacie / serwisujecie swoje Captivy. Widziałem że kilka osób jest ze Szczecina więc może ktośpoleci sprawdzony warsztat ?

Korneliusz - 2015-04-06, 22:28

Ja mogę polecić warsztat Marka Grzesika na Dembowskiego.
Wprawdzie wszystko naprawiam sam ale pracowałem tam kiedyś pare lat i wiem że uczciwie naprawiają. Ale i kasują jak wszyscy. No cóż - mamy auta SUV a to już nobilitujące jest :mrgreen: i za to sie płaci.
Wprawdzie Grzesik robi Opla ale Captiva to też Opel -Antara tylko troszkę inne ubranko a dół ten sam.

lotus - 2015-04-06, 23:49

Korneliusz.. Niestety o Grzesiku slyszalem dawno temu wprawdzie ale podobne opinie jak o ASO.. Ale moze cos sie zmienilo.

A w sprawie prywatnej wiadomosci od Pana zapraszam do kontaktu na moj email poniewaz nie moge odpisac ze wzgledu na ograniczenia forum (min 10 tygodni lub 10 postow). A ze na forum jestem od dzis jeszce ani jednego ani drugiego nie osiagnalem.. Krotko piszac potrzebuje Pana email.. :)

lamer - 2015-04-07, 07:46

Captivę serwisuję na razie w ASO bo jest na gwarancji. Ale inne samochody naprawiałem z powodzeniem w Motomax-ie na Kolumba a ostatnio w warsztacie na Gdańskiej przy stacji eMILA "na tyłach" firmy STANFEX. Jest tam mechanika oraz blacharstwo/lakiernictwo.