To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Elektronika i Elektryka - Jaki interfejs diagnostyczny do Aveo T200

Regulus - 2015-04-16, 12:49

Popatrz na ikonkę w telefonie, czy to jest Torque czy Torque Lite?

Swoją drogą zastanów się nad kasowaniem błędów bez usunięcia przyczyny. Jeżeli po naprawie silnika mechanik nie skasował starych błędów, to zmień mechanika.

Paweł1000 - 2015-04-16, 15:30

Już zmieniłem, i nie tylko z tych powodów.
Co do wersji - to lite miałem i tam nic kompletnie nie było, tylko jakiś jeden wykres czy coś i reszta to były ciemne puste ekrany.

Regulus - 2015-04-16, 16:04

Dopóki nie skonfigurujesz liczników, to nic nie będziesz miał - stąd ciemne ekrany, na których możesz umieścić swoje liczniki. Wersja Lite odczytuje kody błędów, do ich skasowania musisz mieć wersję płatną.

Jeżeli się zdecydujesz na ten wydatek, to najpierw usuń z telefonu wersję Lite, a dopiero potem kup Pro, bo inaczej będą obydwie i to nie jest dobre.

Jeśli masz laptopa z BT, to można poszukać programów, które łączą się z ELM327, ale nie będę nic podpowiadał.

blackman57 - 2015-04-20, 10:09

Praktycznie każdy ELM327 połaczy Ci sie z samochodem. Ja u siebie korzystałem i z takiego na BT i na kabel i zawsze działało. Działam w programie SDPROG - najprostszy z możliwych. Czyta błędy i je kasuje oraz pokazuje inne rózne ciekawe wartości :)

Jednak ta cała chińszczyzna za kilkanascie złotych nie pozwoli mi np zmienic ustawienia kąta otwarcia przepustnicy oraz wielu innych parametrów do których jest dostęp zaawansowanym komputerem diagnostycznym.

Paweł1000 - 2015-05-02, 10:17

Już wszystko wiem, okazało się że program był pełną wersją, z tym że akurat w telefonie sąsiada nie działał (pewnie poprzedni właściciel go zakupił i się na nim zawiódł, w końcu program nie działał, dlatego zostawił go sąsiadowi w telefonie). Na innym sprzęcie (tablecie) działa!! Wszystkie błędy się udało skasować.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group