To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

CarAudio - problem z wgraniem mapy navi 600

walusp1 - 2015-01-24, 12:58
Temat postu: problem z wgraniem mapy navi 600
witam potrzebuje pomocy posiadam cruza 2009 rok diesel i przez przypadek usunąłem dane kartograficzne i teraz nie mogę wgrać żadnej mapy , próbowałem ściągać różne mapy, pliki, softy itd i nic lipa nic mi nie widzi nie chce czytać proszę op pomoc co i jak mam zrobić
walusp1 - 2015-01-26, 14:59

może ktoś wie jak wgrać nową mapę do nawigacji samochodowej?
endriu333 - 2015-01-26, 15:52

kolego walusp1 niestety jeszcze nikt nie potrafi czytać w myślach - zarejestrowałeś się na forum ani witam ani ... tylko walisz temat - widzisz że nikt nie odpisuje i natrętnie ponawiasz pytanie - opisz bardziej swój problem to może ktoś Tobie pomoże bo mi za bardzo po takim starcie się nie chce - napisz co to za radio - model - jak to niby wgrywałeś - jaki tam jest system i czekaj cierpliwie aż ktoś się odezwie
walusp1 - 2015-01-28, 19:11

Bardzo wszystkich przepraszam za natręctwo jesli kogos uraziłem i chciałem wszystkich powitać, starej daty jestem nie wiem jak się poruszać po forach jesli robię coś żle to prosze o info . Problem jest mianowicie taki po zakupie samochodu w belgi zanim zmieniłem język w menu nawigacji na polski wcisnałem opcje usuń dane kartograficzne i od tej pory moje navi nie działa prawdopodobnie usunąłem mapy. Prubowałem znaleść coś w necie jakies instalki ale po nagraniu na płytke nic nie startuje. Nie jestem takim znawcą jak sprawdzić model radia i systemu ale wiem ze to było navi 600 moze ktos ma jakis pomysł jak to sprawdzić gdzie to szukać model cruze 2.0 diesel rok 2009 nie ma wejścia na karte sd , pozdraawiam serdecznie wszystkich
endriu333 - 2015-01-29, 08:38

jeśli jest to navi 600( oryginalna nawigacja) to nie bardzo mam pomysł jak to zaktualizować aczkolwiek tak na logikę to z oryginalnej nawigacji nie powinno dać się usunąć map do zero co może wskazuje na jej uszkodzenie......kolega C77 powinien mnie poprawić jak się mylę - najlepiej znaleźć magika od nawigacji ewentualnie udać się do ASO na zdiagnozowanie problemu.
walusp1 - 2015-01-29, 20:38

właśnie nie mam pojęcia po co ktoś montuje taką funkcję z menu dzięki za pomoc
adaśko - 2015-02-15, 13:01

czy taka karta będzie chodzić w chevrolecie??? http://olx.pl/oferta/opel...html#349ad0e8d8 bo mam kartę z mapa europy i polski ale drogi polski są tylko te większe a chciałbym aby była dokładniejsza mapa polski niż europy.
mario78 - 2015-02-15, 14:39

adaśko a masz u siebie oryginalną nawigację czy dokładanego chińczyka? Masz u siebie w nawigacji wejście na kartę SD czy microSD?
adaśko - 2015-02-15, 19:51

wydaje mi się że mam oryginalna nawigację a wejście mam na kartę SD