To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Aveo - AVEO T300 AKCJA NAPRAWCZA

kicor - 2015-03-20, 20:35

miałem robioną geometrię na serwisie za którą musiałem zapłacić ok 100 zł,
tył sprawdzę jutro i dam znać.
właśnie nie przypominam sobie bym wpadł w dziurę, staram się omijać każdą, a po krawężnikach nie jeżdżę :)
występuje od ok pół roku jak go odebrałem, moje auto to model 2012 T300 ale produkcja 2011, mogłem się nie spieszyć z kupnem bo pierwsze zawsze mają jakieś niedopracowania.
odczuwalna jest jakby bardziej przy mniejszych prędkościach tak już ok ok 30 km/h.
chętnie bym ci dał się przejechać no ale znaczna różnica nas dzieli (ja ze śląska jestem).
czasami mam wrażenie że układ wspomagania jest kiepski, jak wiesz u mnie jest elektryczny.
czasem jest tak że jadąc na wprost i uderzając w kierownicę by się wychyliła w lewo o ok 15 st. to kierownica nie wraca do poziomu, robiąc to samo w prawo - kierownica wraca do poziomu. może stąd te wrażenie że ściąga bo zawsze muszę ją poziomować.
no nic na serwisie opowiem o tym by się przyjrzeli i może coś znajdą.

Święty - 2015-03-28, 13:31

Panowie, co robię źle? Wpisalem na ten stronce swój VIN a dalej w rubryce "raport oceny" wyswietla mi info zeFunkcja dostępna po podaniu numeru VIN. WTF?
kicor - 2015-03-28, 21:22

Święty napisał/a:
Panowie, co robię źle? Wpisalem na ten stronce swój VIN a dalej w rubryce "raport oceny" wyswietla mi info zeFunkcja dostępna po podaniu numeru VIN. WTF?


spokojnie, u mnie taki sam komunikat się wyświetla.
widocznie jakiś błąd w systemie mają albo system jest niedopracowany.

Micho_z - 2015-07-28, 19:40

Ja też umówiłem się do serwisu ale mam inny problem ze stacyjką, mianowicie klucz ciężko do niej wchodzi i trzeba ruszać góra-dół. W sobotę jadę bo auto mam jeszcze na gwarancji. Naprawa ma trać ponoć godzinę
kajetan - 2015-07-29, 21:00

Gdzie sprawdzacie nr vin ?
Micho_z - 2015-08-02, 15:26

Po oczekiwaniu 2h 15 min odebrałem wczoraj auto z serwisu Libertyville Chevrolet
1001 S Milwaukee Ave, Libertyville IL auto z wymienionym cylindrem stacyjki. Teraz nie ma problemu z kluczykiem i wkładka nie ma takiego luzu jak wcześniej. Koszt- 0$, freebie, zero, nada :-D

pacopaco - 2015-10-25, 14:45

wzywali mnie w ramach akcji gwarancyjnej na ta wymiane stacyjki. Pojechałem wymienili. Nigdy jednak nie miałem problemów takie jakie niby miały występować ze stacyjkami podlegającymi wymianie, ale skoro jest akcja i diler płaci to czemu nie. :) Samochód od początku u mnie.

Jak byłem to cos mówili, że niby samochody mogły się same uruchomić z wadliwa stacyjką :D wtf :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group