To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Cruze - Kupno Chevrolet Cruze 1.8 - opinie

endriu333 - 2016-06-13, 09:59

Zdzis.michal masz racje to nie dramat ze nie ma tego oznaczenia ale daje do myślenia szczególnie jak sprzedający placze sie w zeznaniach.dla jasności ja u siebie na klapie usunąłem wszystkie napisy i zostawiłem tylko znaczek;) ale gdybym sprzedawał autko to te napisy mam w folii zeby nie bylo.... co do rzadkości cruzakow na ulicach to bym sie nie zgodził szczególnie w Wawie. Widuje je dość czesto w różnych wersjach a na trasie tez sie zdarzają...dla mnie ich "rzadkość"to raczej jak juz to atut...i fakt znajomi tez myślą ze to high-end... co mnie tylko bawi :)
pool80 - 2016-06-14, 00:05

Od jakiegoś czasu obserwuję znaczny wzrost Cruze na naszych drogach. Już po wycofaniu marki z Europy. Kiedyś był egzotyczny dziś już nie. I cieszę się bo i części więcej będzie.
berpa - 2016-06-14, 00:32

pool80 napisał/a:
Od jakiegoś czasu obserwuję znaczny wzrost Cruze na naszych drogach. Już po wycofaniu marki z Europy. Kiedyś był egzotyczny dziś już nie. I cieszę się bo i części więcej będzie.
Tyle, że lepiej żeby te części nie wzięły się na rynku z naszych samochodów <prosi>
pool80 - 2016-06-14, 22:35

Myślę, że możemy spać spokojnie. Chevroletów się nie kradnie. ;)
C77 - 2016-06-15, 12:29

rintin napisał/a:
Po filmach z yt to ładny na zewnątrz samochód sprawiający wrażenie dużo droższego a w środku taka ala insignia ;-) .
Przeglądajac ogłoszenia cruzow to ten jedyny ma tak niska cenę reszta 30-32tys w mazowieckim.

Witaj, zalinkowane ogłoszenie możesz potraktować co najwyżej jako realne zapoznanie się przez Ciebie z Cruzem w ogóle,
bo to co na zdjęciach czy filmikach a rzeczywistość to mogą być dwie różne rzeczy :-)