To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Ruch drogowy - Dosta?e? mandat? Pochwal si? za co :-)

C77 - 2015-10-21, 23:47

ASR napisał/a:
C77 napisał/a:
Wrzucam Tobie dane mojego białoruskiego kolegi, który od czasu do czasu uprowadza moje auto,
widać lubi Cruzaki skoro pożycza sobie również Twojego Cruze :mrgreen:

Wydrukuj sobie je, albo przepisz i wyślij tym wiejskim głupkom na to ich zadupie
najtańszą możliwą przesyłką.


Czy można także posłużyć się tymi danymi?


Można :)

sforak98 - 2015-10-28, 13:20

Ja dostałem mandat za to, że przejechałem przez przejazd zanim do końca nie otworzyły się szlabany. Szkoda, ze ja dostałem a nie auto które przejechało przede mną.. Bo i mnie były szlabany już prawie pionowo, a poprzednie auto przejechało ledwo co pod nimi....
chevy_power - 2015-10-28, 13:26

sforak98 napisał/a:
Ja dostałem mandat za to, że przejechałem przez przejazd zanim do końca nie otworzyły się szlabany. Szkoda, ze ja dostałem a nie auto które przejechało przede mną.. Bo i mnie były szlabany już prawie pionowo, a poprzednie auto przejechało ledwo co pod nimi....


Czyli opłata "administracyjna" Cię nie ominęła :-/

C77 - 2015-10-28, 16:59

chevy_power napisał/a:
Ot spotkanie z "eLką" na egzaminie...


No fakt, z taka lampa to Cię nie mogli puścić.

BTW. elka egzamin na prawko zdała czy do powtórki? :mrgreen:

chevy_power - 2015-10-28, 20:28

Powiedział, że jej zaliczy bo mieli tylko jeszcze zawracanie w ciemnej ruchliwej uliczce zrobić.

Co jak co, ale dziewczyna (bo więcej jak 20 lat nie miała) nieźle zaczęła karierę kierowcy.

BTW Lampa świeci, tylko w dół.

C77 - 2016-04-07, 11:35

szczuplin napisał/a:
a wiem co mowie :-P jezeli chodzi o pouczenia nie ma reguł. W policji jest takie przysłowie "jeb.ć karać nie wyrożniać"! jedyny ratunek to zdrowy rozsądek. PS. oczywiscie mozemy pojsc do sądu jak nasz wspaniały orendownik bezpiecznej jazdy K. Hołowczyc


On akurat pokazał dobitnie jak się wykpić od mandatu i pozostać niewinnym :mrgreen:

...Zastosowali przy tym sprytny trik. Na złożonej apelacji zabrakło podpisu adwokata i samego Hołowczyca.
W takiej sytuacji sąd nie mógł jej rozpatrzyć i musiał wezwać obrońcę, by ten uzupełnił braki formalne.
W tym czasie - dokładnie 29 października 2015 roku - po upływie dwóch lat od wykroczenia, sprawa uległa przedawnieniu.
Efekt? Sąd zmuszony był umorzyć postępowanie. Hołowczyc uniknął kary i - w świetle prawa - pozostał niewinny!

http://motoryzacja.interi...osc,nId,1929027



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group