To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieĽć

Baza ASO - [ASO Domkar we W?oc?awku] Przykra historia z tym serwisem

Jacenty85 - 2014-07-19, 00:44
Temat postu: [ASO Domkar we Włocławku] Przykra historia z tym serwisem
Witam! Udałem się do ASO Domcar we Włocławku z moim Aveo T300 celem diagnozy usterki - drgania kierownicy i pedału podczas hamowania. Po kilku godzinach i długich jazdach doradcy serwisowego, zamianach kół i ich wyważaniu okazało się, że jest o niebo lepiej - tak stwierdził doradca oddaj±cy mi samochód do odbioru. Pierwsza jazda nie wykazała żadnej wręcz poprawy. Umówiłem się zatem na drug± wizytę. Zapewniono mnie że tarcze i piasty zostan± zabrane do sprawdzenia na tokarni. Otrzymałem samochód zastępczy - to in plus. Po kilku godzinach otrzymałem informację, że auto jest gotowe a tarcze i piasty okazały się idealnie proste - jak nowe. Po odbierze auta nie odczułem żadnej poprawy. Kierownica jak biła tak bije - odczucie jakby hamowania po tarce. Wreszcie zniesmaczony postaw± serwisu postanowiłem udać się do Płocka ASO Budmat (polecam). Zaproszono mnie na pomiar tarcz na stanowisko serwisowe i okazało się że s± wręcz drastycznie zwichrowane. Pierwsze co mnie zniesmaczyło to fakt postępowania ASO we Włocławku gdzie stwierdzono (po rzekomej wizycie na stanowisku tokarskim), że tarcze s± idealne jak nowe. Nie chodzi tu przecież o pieni±dze - jakby ASO we Włocławku stwierdziło że to z mojej winy to i tak bym kupił te tarcze ale chodzi o samo stwierdzenie i diagnozę (kompletnie nieudoln±) we Włocławku. Jazda z takimi hamulcami przyprawiała mnie o stres ale też wywoływała wiele negatywnych oddziaływań na układ jezdny. No i przy okazji poczułem się jak symulant -"jest prawie idealnie..." a przecież swego czasu dorabiałem na studiach przywoż±c auta z Monachium i wydaje mi się, że troszkę wiem na temat tego co może być cech± a co jest już usterk±...

Ku przestrodze! STANOWCZO ODRADZAM ASO DOMCAR WE WŁOCŁAWKU! SAM SIĘ SOBIE DZIWIĘ, ŻE DO NICH POJECHAŁEM PO TYM JAK PÓŁ ROKU TEMU WMÓWILI MI ŻE STUKI Z TYŁU W AVEO WYNIKAŁY Z PRZEPOMPOWANIA OPON CO BYŁO NIEPRAWDˇ. CHCECIE BYĆ NABIJANI W BUTELKĘ JED¬CIE DO FIRMY DOMCAR

asamer - 2014-07-21, 09:36

Tak to jest z tymi ASO, zreszt± z mechanikami też. Trzeba trafić na odpowiedniego. W Twoim wypadku widać, że im się po prostu nie chcciało, totalna olewka. Ja też chyba zmienię ASO na inne.