To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Nadwozie - Awaria klapki paliwa

kemoiz - 2014-07-01, 22:19

Ale zrobiłeś ten przegląd potem w ASO? Jeśli tak i nie będą chcieli uznać na gwarancji to zabieraj auto bo zapłacisz jak za zborze a za część przepłacisz pewnie 3 razy :-)
ANCZI - 2014-07-02, 06:00
Temat postu: Klapka wlewu paliwa
Tak przegląd był zrobiony w aso tylko po terminie
elpablo666 - 2014-07-02, 08:20

Ja się przyznam,że nie czytając wcześniej instrukcji chciałem zatankować auto a nie wiedziałem jak otworzyć klapkę, bo nie było "dzyndzla" za który bym mógł złapać i po prostu podważyłem klapkę o ile pamiętam kluczem w cienkiej szparze i się otwarła. Auto miałem zamknięte, dlatego się nie otwierała przez klik. Ojjj jaka była moja złość po doczytaniu, że klik działa tylko przy otwartym aucie. Na szczęście nic się nie zepsuło i działa tak jak ma być.
W każdym razie kolega niech spróbuje mojego sposobu, jeżeli już jeździ na rezerwie :P

Julek35 - 2014-07-02, 10:17

elpablo666 napisał/a:
Ja się przyznam,że nie czytając wcześniej instrukcji chciałem zatankować auto a nie wiedziałem jak otworzyć klapkę, bo nie było "dzyndzla" za który bym mógł złapać i po prostu podważyłem klapkę o ile pamiętam kluczem w cienkiej szparze i się otwarła. Auto miałem zamknięte, dlatego się nie otwierała przez klik.

No ładnie, nie dość, że złodzieje obrobią wnętrze to jeszcze paliwo mogą spuścić :twisted: