To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Cruze - List od mychevrolet.pl

krecik - 2014-04-28, 16:20
Temat postu: List od mychevrolet.pl
Czy dostaliście list z możliwością aktywacji konta na mychevrolet.pl ?

Czy aktywowaliście konto?

Krecik! pisz po polsku!

kemoiz - 2014-04-28, 16:27

a po polsku?
sp59 - 2014-04-28, 16:50

Listu nie dostałem ale podczas wizyty na przeglądzie zobaczyłem jakąś broszurkę.
Założyłem konto aby sprawdzić co to jest.

Zamysł fajny aby przez WWW widzieć swoje autko, dane, przeglądy itd.
Na razie funkcjonalność mocno okrojona.
Widać też czy twoje autko jest objęte jakąś kampanią naprawczą.

Szału nie ma ale może się rozwinie.

zzzz - 2014-04-28, 17:47

niech się cmokną w pompę! priorytet wysłany 16 doszedł dzisiaj hahahaha
z możliwości promocyjnej wymiany oleju (199zł) też nie skorzystam bo wymieniałem w marcu.

krecik - 2014-04-28, 18:23

o tym systemie mylink nic nie pisza i slabo go rozwijają mało aplikacji jakies inne mapy mogly by byc
C77 - 2014-04-28, 18:53

Również dziś dostałem ten list,
jego odwrotna czysta strona właśnie mi się przydaje do rysowania, dzięki Chevy! :mrgreen:

Anonymous - 2014-04-28, 20:17

Też dostałem.
Coś mi się wydaje, ze spadły im wizyty w ASO, więc się reklamują.
199zł za olej wart 80zł + filtr za max 40zł <wysmiewacz>
i oni to nazywają niesamowitą promocją..

Krzysiek_81 - 2014-04-28, 21:04

Nie policzyłeś prestiżu związanego z wizytą w ASO, tego, że przed wprowadzeniem auta na warsztat oklejają kierownicę i gałkę zmiany biegów folią samoprzylepną, a na siedzenie zakładają pokrowiec... a nie, czekaj...

...ja w ASO musiałem zarówno przed zdaniem jak i odbiorem samochodu po pierwszym przeglądzie czekać ok 15 minut zanim przedstawiciele serwisu przestali mnie ignorować i próbować omijać moje spojrzenia i spytali w czym mogą pomóc. Wszystko robione z wielką łaską za wysoką cenę z niewiadomą jakością. Dlatego następny przegląd robię poza ASO, innym będzie pewnie zależało na moich pieniądzach, i jedyną kartą przetargową nie będzie straszenie na każdym kroku utratą gwarancji...

kozix33 - 2014-04-29, 16:33

Dostałem list wczoraj. Aktywowałem konto i zapisałem się na przegląd i wymiane oleju zobaczymy czy coś taniej będzie przez ten voucher
gck01 - 2014-04-29, 16:40

a macie wiedze jak to wygląda w momencie jak odkupowałem auto od dealera które było demonstracyjne. w zasadzie jestem już 2 właścicielem. A może trzeba z mini się skontaktować osobiście?
Informacja o wymianie oleju za 199 dostepna jest na stronie http://www.chevrolet.pl/o...iana-oleju.html

kemoiz - 2014-04-29, 17:33

ta wymiana oleju za 200zł to już chyba nawet od grudnia na głównej stronie wisi.
wszim - 2014-04-29, 22:49

Ta strona wygląda jak zrobiona na siłę. Było zamówienie więc zrobiono a że teraz średnio potrzebne to jest jak jest i raczej nie wróżę aby się to kwieciście rozwijało. Ludzie zapomnijmy, że w obecnej sytuacji chevrolet będzie cokolwiek zainteresowany taką działalnością w Europie. Pic na wodę fotomontaż.
Anonymous - 2014-04-30, 07:09

Chevrolet, pewnie nie jest zainteresowany, ale dilerzy pewnie już tak :roll:
Spada, lub będzie im spadać liczba samochodów do serwisowania

gck01 - 2014-04-30, 08:45

esjot napisał/a:
Chevrolet, pewnie nie jest zainteresowany, ale dilerzy pewnie już tak :roll:
Spada, lub będzie im spadać liczba samochodów do serwisowania


Dokładnie tak jak piszesz. Zobaczycie jeszcze trochę zaraz sezon urlopowy jak grzyby po deszczu będą wyrastać nowe promocje ofert dealerów. Nie ma samochodów do serwisowania to jednoznaczne z brakiem kasy.

wszim - 2014-04-30, 10:23

Ok. Zobaczymy. Na razie od momentu powstania strony do dziś nic tam się nie zmieniło.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group